اخبار ویژه

کد خبر : 251420 تاریخ ثبت : 1398/11/5 09:43:45

بخش شدن «چغادک» باعث پیشرفت روستاها خواهد شد/ این اقدام باید 10 سال پیش انجام می‌شد

بخش شدن «چغادک» باعث پیشرفت روستاها خواهد شد/ این اقدام باید 10 سال پیش انجام می‌شدامام جمعه چغادک گفت: بخش شدن چغادک توسعه و پیشرفت بیشتری را برای شهر و روستاهای تابع این بخش رقم خواهد زد.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام رضا خدری امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر چغادک پیرامون بخش شدن چغادک اظهار داشت: خبر بخش شدن چغادک، خبر مسرت بخشی بود که در میان وقایع تلخ هفته‌های اخیر چندان به چشم نیامد، ان‌شاءالله این مسئله قطعاً برکات زیادی برای مردم عزیز بخش خواهد داشت و توسعه و پیشرفت بیشتری را برای شهر چغادک و شهرها و روستاهای تابع این بخش رقم خواهد زد.

امام‌جمعه چغادک گفت: ازاین‌جهت شکرگذار این نعمت به درگاه الهی هستیم و تشکر و قدردانی می‌کنیم از همه‌کسانی که چندین سال از سال 88 تاکنون زحمت کشیدند تا این مسئله به نتیجه رسید، اگرچه باید زودتر از این مسئله به نتیجه می‌رسید و 10 سال، زمان طولانی برای پیگیری این مطالبه است ولی متأسفانه کوتاهی زیادی صورت گرفته و مردم ما در این خصوص متضرر شده‌اند.

وی به راز جذابیت انقلاب اسلامی برای مردم دنیا، ایستادگی بر سر آرمان‌ها و ارزش‌هاست پرداخت و گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با متصدیان برگزاری حج تبیین فرمودند که مردم دنیا از مکاتب مادی نظیر کمونیسم و لیبرالیسم خسته شده‌اند و جمهوری اسلامی ایران در قالب «مردم‌سالاری دینی» سخن نو و «راه سوم» پیش روی بشر امروز قرار داده است. خدری افزود: ایستادگی بر سر آرمان‌ها و ارزش‌های متعالی به همراه پیشرفت و بالندگی در سایه مقاومت باعث شده است که انقلاب اسلامی برای مردم دنیا یک نظام جذاب و قابل‌توجه باشد و البته علت عصبانیت استکبار و آمریکا هم همین است.

خطیب جمعه چغادک بیان داشت: قدرت استکبار بر هنجارهای مادی و شگردهای شیطانی جهت استثمار و غارت ملت‌ها و به بردگی کشاندن آن‌ها استوارشده است، به همین جهت باید از جمهوری اسلامی که سخن جدیدی در مقابل آن‌ها مطرح کرده است عصبانی باشد؛ این عصبانیت آمریکا و دیگر قدرت‌های استکباری از اول پیروزی انقلاب مردم ایران شروع‌شده و با دسیسه‌ها و توطئه‌ها و جنایت‌های مختلف ادامه یافته است.

خدری بابیان اینکه امروز قدرت نظام اسلامی در دنیا بیشتر شده و عصبانیت آمریکا هم بیشتر شده است گفت: به برکت خون شهیدانمان و به برکت شجاعتی که دو امام انقلاب به ما آموختند، هیچ‌گاه از عصبانیت آمریکا نترسیدیم و امروز هم همان سخن قرآنی شهید بهشتی عزیز را تکرار می‌کنیم و می‌گوییم، به آمریکا بگویید از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.

امام‌جمعه چغادک تنها راه پیش پای ملت ایران را قوی شدن در مقابل قدرت‌های استکباری دانیت و گفت: مقام معظم رهبری در نماز جمعه اخیر تهران که یک نماز جمعه تاریخی بود و بنا بر آمار رسمی، یک‌میلیون و هشت‌صد هزار نفر (قریب به دو میلیون نفر) در این نماز جمعه باشکوه شرکت کردند نکته مهمی که بر آن تأکید کردند این بود که فرمودند؛ «من در یک کلمه عرض می‌کنم: ملّت عزیز ایران باید همتشان این باشد که قوی بشوند. تنها راه در پیش پای ملّت ایران عبارت است از قوی شدن؛ باید تلاش کنیم قوی بشویم.» خدری افزود: منظور این است که در همه ابعاد هم نظامی، هم اقتصادی و هم سیاسی و جوانب دیگر باید اقتدار کسب کنیم که در آینده نزدیک دشمن حتی نتواند ملت ایران را تهدید کند. شما می‌بینید که دشمن از هر فرصتی برای فشار بر ما سوءاستفاده می‌کند؛ حتی از ورزش و فوتبال هم که شما شاهد هستید دارند به‌عنوان یک اهرُم فشار استفاده می‌کنند. لذا باید قوی‌تر بشویم و مقاومت کنیم تا ان‌شاءالله به نتیجه مطلوب برسیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج