اخبار ویژه

کد خبر : 251401 تاریخ ثبت : 1398/11/2 18:44:51

ساغر کسرایی کیست؟

ساغر کسرایی کیست؟مهمترین ویدیویی که مدعی شد ایرانیان از ترور شهید سلیمانی خوشحال هستند، توسط «ساغر (اریکا) کسرایی» تولید و بیش از ۱۰میلیون بار دیده شد،او مزدور سیا و منبع تغذیه تیم تبلیغاتی ترامپ، برای محتواهای ضدایرانی است.

به گزارش آزادنما؛

اخیرا ویدیویی پنج دقیقه‌ای به زبان انگلیسی علیه حاج قاسم از زنی که خود را ایرانی معرفی می‌کند، در یوتیوب با بیش از 5 میلیون بازدید منتشر شده که بحث زیادی برانگیخته است.

اما سایت خبری «بازفید» ماهیت این زن به نام ساغر کسرایی را فاش کرده که او کارمند "اف.‌بی.‌آی" آمریکا و همچنین کارمند یک شرکت آمریکایی لابی رسمی ارتش آزاد لیبی است.
 
 
در واقع کسرایی یک شهروند ساده نیست، اما زبان او در این ویدئو بسیار روان و ساده و به ظاهر از دهان زنی دلسوز است که هر کلمه آن، احساسات مخاطب را به شکلی شگرف نشانه می‌گیرد.
 
 
یک جستجوی ساده در اینترنت، کسرایی را در ایام فتنه 88 در حال بستن دستبند سبز به دست لیونی، وزیرخارجه اسراییل و جیمز وولسی، رئیس اسبق سازمان «سی.آی.ای» نشان می‌دهد.
 
 
اکنون بهتر معلوم می‌شود که این ویدئو به ظاهر ساده، توسط یک تیم متخصص عملیات روانی تولید و با کمک یوتیوب که به عنوان پیشنهاد اول به مخاطبانش ارائه می‌کرد، به این بازدید میلیونی رسیده است./باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج