اخبار ویژه

کد خبر : 251332 تاریخ ثبت : 1398/10/30 18:07:21

۵۸۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده در استان بوشهر پرداخت شد

۵۸۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده در استان بوشهر پرداخت شدمدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: ۵۸۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان پرداخت شده است.

به گزارش آزادنما؛

غلامرضا احمدپری روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا در بندرگناوه افزود: از مجموع عوارض ارزش افزوده پرداخت شده ۴۰۹ میلیارد تومان مربوط به شهرداری‌ها و مابقی به دهیارهای استان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: میزان عوارض ارزش افزوده پرداخت شده سال ۹۷ شهرداری و دهیارهای کل استان بوشهر حدود ۶۷۶ میلیاردتومان بوده است.

احمدپری  گفت: سهم شهرستان گناوه در ۹ ماه امسال از محل عوارض ارزش افزوده ۴۷ میلیاردتومان بوده که از این مبلغ ۳۵ میلیارد تومان به شهرداری‌ها و ۱۲ میلیارد تومان به دهیاری‌ها اختصاص و پرداخت شده است و از این میزان سهم شهرداری بندر ریگ سه میلیارد تومان بوده است.

وی یادآورشد: پارسال سهم شهرستان گناوه از عوارض ارزش افزوده ۴۳ میلیارد تومان بوده که سهم شهرداری بندر ریگ از این میزان ۲میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: مبالغی که به حساب شهرداری و دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده صرف عمران و آبادانی شهرها و روستاها و دیگر نیازهای آنان می‌شود.

وی افزود: میزان مبالغ پرداخت شده تنها از محل عوارض ارزش افزوده است که به شهرداری و دهیاری‌های استان بوشهر  تعلق می‌گیرد.

احمد پری  از اصحاب رسانه که در جهت فضاسازی سالم و انعکاس خدمات دولت و نظام به مردم مجدانه تلاش می‌کنند، تقدیر کرد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج