اخبار ویژه

کد خبر : 251299 تاریخ ثبت : 1398/10/29 19:03:36

سند راهبردی حذف آلایندگی عسلویه تنظیم شد

سند راهبردی حذف آلایندگی عسلویه تنظیم شدفرماندار عسلویه گفت: با پیگیری کمیته حذف آلایندگی، سند راهبردی انجام این مهم در عسلویه توسط دستگاههای عضو تنظیم و برای تصویب به هیات دولت ارسال شده است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالنبی یوسفی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه افزود: تشکیل این کمیته اقدامی ارزشمند و می تواند نقش سازنده در کاهش و رفع آلودگی عسلویه داشته باشد.

وی گفت: با توجه به تراکم واحدهای صنعتی و الزام شرکت ها به رعایت مسایل زیست محیطی ، مردم به هوای سالم و پاک نیاز دارند و باید این موضوع مستمر رصد شود.

فرماندار عسلویه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: همه مدیران  دستگاه های اداری باید اصل بی طرفی را رعایت کنند و اجازه ندهند از اموال عمومی در جهت تبلیغات برای کارها استفاده شود.

وی حمله موشکی به پایگاه عین الاسد امریکا در عراق را سیلی محکمی به امریکا دانست و گفت:  رسانه ها باید با تدوین افکارعمومی چهره واقعی سردمداران  نظام سلطه را بر همگان آشکار کنند.

یوسفی یادآورشد: مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان برنامه ها و پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر را در اختیار فرمانداری قرار دهند./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج