اخبار ویژه

کد خبر : 251295 تاریخ ثبت : 1398/10/29 18:54:37

اجتماع فاطمی در میدان‌های بزرگ شهرهای استان‌ها برگزار می‌شود

اجتماع فاطمی در میدان‌های بزرگ شهرهای استان‌ها برگزار می‌شودرئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از تجمع و اجتماع فاطمی در سراسر کشور خبر داد و گفت: این اجتماعات در میدان‌های بزرگ شهرهای استان‌ها همزمان با ایام دوم فاطمیه برگزار می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

نوشاد نوشادی ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌‌های ایام  فاطمیه دوم در استان بوشهر با بیان اینکه برای فاطمیه دوم جلسات و  نشست‌های مختلفی در استان‌ها تشکیل شده است اظهار داشت: شورای هیئت‌های مذهبی در عرصه برگزاری مراسم و آیین‌های مختلف دینی، انقلابی، مذهبی و اجتماعی نقش مهمی دارد که در این راستا ویژه برنامه‌های این ایام در طول سال برگزار می‌شود.

وی، از ساماندهی و سازماندهی هیئت‌های مذهبی برای برپایی مراسم ایام فاطمیه دوم در استان‌ها خبر داد و بیان کرد: برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه دوم  تدوین شده است که امید می‌رود با همکاری همه دستگاه‌های مسئول، برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که مردم بتوانند بهترین استفاده از آن کنند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از تجمع و اجتماع فاطمی در سراسر کشور خبر داد و گفت: این اجتماعات در میدان‌های بزرگ شهرهای استان‌ها همزمان با ایام دوم فاطمیه از جمله استان بوشهر برگزار می‌شود.

نوشادی، با اشاره به فعالیت هیئت‌های مذهبی بانوان در ایام فاطمیه دوم خاطر نشان کرد: در این هیئت‌ها آموزه‌های اخلاقی، رفتاری، سبک زندگی بر اساس سیره زندگانی و شخصیتی حضرت زهرا(ع) مورد توجه قرار می‌‌گیرد.

وی، با تاکید بر همکاری دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در برگزاری مراسم‌ هیئت‌‌های مذهبی در شهرها و روستاها بیان کرد: فضا سازی محیطی بر اساس انقلاب فاطمی مورد توجه هیئت‌های مذهبی قرار دارد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی، موکب‌های مختلف پذیرایی از  دیگر برنامه‌های مهم هیئت‌های مذهبی دانست و گفت: این ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌ها در شهرها، روستاها، میدان‌های اصلی و جاده‌‌ها ایجاد می‌شود./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج