اخبار ویژه

کد خبر : 251291 تاریخ ثبت : 1398/10/29 18:42:11

مسئولان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر معرفی شدند

مسئولان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر معرفی شدندرئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر از معرفی مسئولان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام یوسف جمالی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره برگزاری هر چه باشکوه‌تر ستاد دهه فجر در استان بوشهر اظهار داشت: دهه مبارک فجر جمهوری انقلاب اسلامی امسال با شعار «انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایتمداری جهاد و مقاومت» برگزار می‌شود.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: کینه توزی‌های دشمنان و فتنه‌انگیزی‌های آنها مسئولیت ما در قبال انقلاب شکوهمند اسلامی سنگین‌تر کرده است و بر همین اساس خواستار مشارکت حداکثری مسئولین به ویژه مردم بصیر و ولایتمدار هستیم.

حجت الاسلام جمالی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت‌های پیش رو باید در نظر داشته باشیم که جشن پیروزی انقلاب اسلامی متعلق به قشر و جناح خاصی نیست و همه ما به شهدا و انقلاب بدهکاریم بنابراین مراسمی مهم‌تر از گرامیداشت دهه پیروزی انقلاب اسلامی نداریم تا بتوانیم مناسبت این ایام بزرگ را برای نسل جوان تبیین و معرفی کنیم.

مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: احکام مسئولین ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های استان بوشهر صادر و ابلاغ شده و از فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و همه مسئولین خواستار همکاری با این عزیزان هستیم.

وی بیان داشت: حجت الاسلام سعید توکلیان در شهرستان دشتی، عباسعلی اسدی در شهرستان دشتستان، حجت الاسلام عباس فتحی در شهرستان جم، ضرغام مردانی در شهرستان گناوه، محمد صابر در شهرستان کنگان، محمود بحرینی در شهرستان عسلویه، آقای پرگان در شهرستان دیلم، محمد باقر خادم در شهرستان تنگستان و مصطفی فخرایی در شهرستان دیر به عنوان مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی منصوب شدند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج