اخبار ویژه

کد خبر : 251277 تاریخ ثبت : 1398/10/29 09:40:25
عضو شورای اسلامی شهر اهرم:

کاهش بودجه بوشهر از محل سه درصد نفت و گاز جبران و اصلاح شود

کاهش بودجه بوشهر از محل سه درصد نفت و گاز جبران و اصلاح شودعضو شورای اسلامی شهر اهرم گفت: نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تلاش کنند کاهش بودجه بوشهر از محل سه درصد و نفت و گاز جبران و اصلاح شود.

به گزارش آزادنما؛

محسن قاسمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سهم بوشهر از محل اعتبارات نفت و گاز در لایحه بودجه ۹۹ حدود ۲۰۴ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده اما سهم خوزستان از همین ردیف ۷۸۰ میلیارد تومان مصوب شده که ظلم و اجحاف در حق مردم این استان است.

وی با بیان اینکه غفلت مسئولان استان در این راستا قابل‌تأمل است بیان کرد: بوشهر به‌عنوان پایتخت انرژی کشور یدک می‌کشد، بنابراین مسئولان و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی باید از منافع و حقوق مردم دفاع کنند.

قاسمی با بیان اینکه سکوت در این خصوص توجیه‌کننده نیست افزود: اعتبارات تملک دارایی استان در سال آینده کاهش ۱۶۰ میلیارد تومانی دارد.

وی تصریح کرد: طرح‌های استانی و ملی زیادی در استان بوشهر وجود دارد که نیاز است بودجه بوشهر در کمیسیون تلفیق اصلاح و درست شود.

عضو شورای اسلامی شهر اهرم خاطرنشان کرد: باگذشت ۱۰ ماه از سال تخصیص اعتبارات استانی سال جاری تاکنون ریالی پرداخت‌نشده که این امر روند توسعه استان را با چالش مواجه خواهد کرد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج