اخبار ویژه

کد خبر : 251274 تاریخ ثبت : 1398/10/29 09:37:18

همکاری ۳۰۰۰ نفر در برگزاری انتخابات در شهرستان بوشهر

همکاری ۳۰۰۰ نفر در برگزاری انتخابات در شهرستان بوشهرفرماندار بوشهر از همکاری حدود سه هزار نفر در برگزاری انتخابات در شهرستان بوشهر خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

عباس جمشیدی شامگاه شنبه در نشست با مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در رده‌های مختلف اجرایی شامل هیئت‌های اجرایی و بازرسی، ستاد انتخابات، نمایندگان فرماندار، اعضا شعب، کاربران، رانندگان و نیروهای خدماتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با فرمانداری شهرستان بوشهر همکاری می‌کنند که با احتساب هیئت نظارت، نیروی انتظامی و پشتیبانی این تعداد به حدود سه هزار نفر می‌رسد.

رئیس هیئت اجرایی شهرستان بوشهر بیان کرد: رده‌ها، عوامل و دست اندرکاران انتخابات شهرستان بوشهر تعیین و سازماندهی شده‌اند.

وی از فراهم شدن شرایط برگزاری پرشور و باشکوه انتخابات در سطح شهرستان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: بسیاری از این عوامل از ماه‌ها قبل فعالیت خود را به منظور اجرای انتخابات شروع کرده‌اند و با همکاری همه عوامل، شرایط لازم برای برگزاری پرشور و باشکوه انتخابات در سطح شهرستان فراهم و مهیا شده است.

جمشیدی بیان کرد: حدود سه هزار نفر در امور اجرایی، بازرسی، نظارت، امنیت و پشتیبانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بوشهر همکاری می‌کنند.

فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان بوشهر در ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد و از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم یک نفر به مجلس شورای اسلامی راه خواهد یافت./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج