اخبار ویژه

کد خبر : 251248 تاریخ ثبت : 1398/10/28 10:11:36

حمایت بوشهری‌ها از آرمان های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه این هفته در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و بویژه ولایت فقیه و سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

به گزارش آزادنما؛

اقشار مختلف مردم بوشهر پس از برگزاری نماز وحدت بخش جمعه با شرکت در راهپیمایی  از مصلای نماز جمعه تا میدان قدس این شهر حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدردی با خانواده‌های شهدای سانحه سقوط پرواز شماره 752 به مقصد اوکراین را اعلام کردند.

"حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست‌"، "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده‌"، "ای رهبر آزاده بوشهری‌ها آماده"، "ما ذوالفقار حیدریم فداییان  رهبریم"،"دشمن انگلیسی مرگ به نیرنگ تو"، "ملت ما بیدار است از امریکا بیزار است"، "سپاه انقلابی حمایتت می‌کنیم"، "ارتشی دلاور حمایتت می‎کنیم" از جمله شعارهای بوشهری‌ها در این راهپیمایی بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در حاشیه این راهپیمایی در جمع خبرنگاران گفت: مردم ولایت‌مدار و دارالحماسه استان بوشهر امروز در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حضور چشمگیر و معنی‌دار داشتند.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: این مراسم در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی و تکریم جان‌باختگان سانحه هوایی پرواز اوکراینی و دفاع از کیان سپاه مقتدر پاسداران انقلاب برگزار شد.

وی اضافهکرد: آمریکا با سوء استفاده از بروز  مشکلات و طرح‌های مختلف زمینه تشنج  اجتماعی و سیاسی با بهره جستن از ایادی آموزش دیده خود را فراهم می‌کند که حضور مردم همیشه در صحنه اهداف شوم آنها را خنثی می‌کند.

جمالی ادامه دهد: سران آمریکا خود را مدافع حقوق بشر در جوامع مختلف معرفی می‌کنند ولی ملت ایران از اهداف ترویستی آمریکا شناخت کامل دارد.

وی  با اشاره به شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: سردار سلیمانی در تامین امنیت منطقه نقش مهم و تاثیرگذاری داشت و شهادت این سرباز ولایت فقیه، برکات مهمی در تقویت اتحاد ملت ایران ایجاد کرده است.

همچنین نمازگزاران گناوه ای  نیز با برپایی راهپیمایی حمایت قاطعانه خود را از اقتدارآفرینان و  سپاه پاسداران و  آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت‌فقیه، شهدا و به‌ویژه سردار رشید اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ابراز و با  خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی همدردی کردند.

نمازگزاران گناوه ای در این راهپیمایی با صفوفی متحد و منسجم و شعارهای کوبنده "ما اهل کوفه نیستیم ، علی تنها بماند" ، "مرگر بر ضد ولایت فقیه"، " ما ملت بصیریم، ذلت نمی‌پذیریم، " مرگ بر آمریکا و اسرائیل" تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی با مشت‌های محکم گرده کرده  ابراز و  بر پای‌بندی خود به ارزش‌های انقلاب  بار دیگر تاکید کردند.

راهپیمایی نمازگراران از مصلای جمعه این شهر آغاز و تا چهار راه بنیاد شهید و امور ایثارگران به پایان رسید.

راهپیمایی دفاع از اقتدارآفرینان و آرمان‌های انقلاب  همزمان در بندرهای دیلم، ریگ و امام حسن در شمال استان بوشهر باحضور پرشور نمازگزاران برگزار شد./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج