اخبار ویژه

کد خبر : 251217 تاریخ ثبت : 1398/10/23 01:16:40

پایان همکاری کالدرون با پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت کالدرون و معرفی سرمربی جدید و جذب بازیکنان توضیحاتی داد.

به گزارش آزادنما؛

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت کالدرون و معرفی سرمربی جدید گفت: با منتفی شدن بازگشت کالدرون، تلاش مان این است که تا فردا یا دوشنبه سرمربی جدید را معرفی کنیم و حداقل ۲ بازیکن جدید هم جذب خواهیم کرد.

او افزود: بازگشت کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که دیشب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در‌نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت کالدرون منتفی شده است. ما می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم، اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

پایان همکاری کالدرون با پرسپولیس/ سرمربی جدید تا دوشنبه معرفی می شود

انصاری فرد ادامه داد: ما تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین (هیات مدیره و مدیرعامل با کالدرون) صورت گرفته را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی که کالدرون متحمل شد را می‌دانیم، اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنهاست، مطلع بوده و بعد از شفاف سازی قضاوت کنند.

او گفت: فقط می‌توانم‌ بگویم او بعد از طی نزدیک ده روز و تحقق برخی خواسته‌های شان از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیات‌مدیره با مدیر برنامه‌های کالدرون نامه‌ای برای شان ارسال شد که حاوی نکات‌ مهمی از جمله در نظر گرفتن‌ شرایط مالی ویژه برای وی بود، اما با این وجود پنج شنبه، کالدرون خواسته‌هایی مالی و غیر مالی مطرح کرد که برخی شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه‌ای به او داد، اما امروز خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیج نکته‌ای درباره نقل و انتقالات و‌ گزینه‌های خارجی یا الترناتیو ایرانی پاسخ نداد.

انصاری فرد افزود: درباره مذاکراتی که از زمان بازگشت کالدرون به آرژانتین تاکنون انجام‌ شد هر آنچه که اتفاق افتاده با رعایت مسائل حرفه‌ای بیان خواهد شد. چیزی برای پنهان کردن نداریم و برخی از مسائل که قابل بازگویی باشد را بیان می‌کنیم و هواداران در جریان واقعیت‌ها قرار خواهند گرفت. ما شفاف سازی خواهیم کرد و‌ مستند نکاتی را می‌گوییم که چقدر امتیاز داده شد تا او برگردد، اما خبری نشد. منتظر شفاف سازی همراه با مستندات باشید و بعد قضاوت کنید.

پایان همکاری کالدرون با پرسپولیس/ سرمربی جدید تا دوشنبه معرفی می شود

او گفت: مذاکراتی با دو سه گزینه خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشته‌ایم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت هم کرده‌ایم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در این دو روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد.

او در پایان اظهار کرد: روز یکشنبه در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت کرده و مسایل مربوط به کالدرون را تشریح خواهیم کرد‌ و ان شاالله اگر مشکلی در انتخاب سرمربی و‌ بازیکنان پیش نیاید و نیاورند، خبر‌های مهم و خوبی را به هواداران می‌دهیم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج