اخبار ویژه

کد خبر : 251195 تاریخ ثبت : 1398/10/18 18:05:32

جزیره خارگ در زمین، دریا و هوا شهید داده است

جزیره خارگ در زمین، دریا و هوا شهید داده استفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: جزیره خارگ در زمین، دریا و هوا شهید داده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو ظهر چهارشنبه در اجلاسیه سرداران، ۳۵ شهید و ٨ شهید گمنام جزیره خارگ اظهار داشت: در ساعتی که شهید حاج قاسم سلیمانی مورد هجوم بی رحمانه آمریکایی‌ها بر اساس در دستور ترامپ به شهادت رسیدند، شب گذشته در همان ساعت موشک‌های هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاه‌های نیروهای آمریکایی در عراق را مورد اصابت قرار دادند و تعداد زیادی از نیروهای نظامی آمریکا به درک واصل شدند.

وی افزود: پایگاه عین‌الاسد یک پایگاه راهبردی و پشتیبان برای آمریکا در عراق است که ٢٠ نقطه حساس مورد اصابت قرار گرفته است که نشان از عزم و اداره فرزندان ایران اسلامی برای انتقام سخت است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: شهدای دریایی در جزیره راهبردی خارگ و همچنین شهدای اهل سنت و صنعت نفت با اندیشه خدا باوری و معاد اندیشی در تاریخ انقلاب اسلامی شهادت را معنا بخشیدند.

رزمجو گفت: شهید و شهادت میوه شجره طیبیه اعتقاد به مکتب امام حسین (ع) و عاشورا است که همواره برای مجاهدان در راه خدا پیروزی به ارمغان می‌آورد.

وی تصریح کرد: شهادت در راه خدا چیزی نیست که بتوان آن را با انگیزه‌های مالی و… مقایسه کرد. فرهنگ شهادت چشمه فیاضی است که خانواده شهدا منشأ آن چشمه به حساب می‌رود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: یکی از ویژگی‌های این جزیره این است که در زمین، دریا، هوا و … شهید داده است و ویژگی بعدی حضور در جبهه‌های اقتصادی بوده که صدور نفت برای یک روز از این جزیره متوقف نشد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج