اخبار ویژه

کد خبر : 251193 تاریخ ثبت : 1398/10/18 18:04:14

اسکله «تی» خارگ به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شود

امام جمعه خارگ گفت: اسکله «تی» جزیره خارگ به نام مطهر سردار سرافراز شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی نام گذاری شود.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام موسی کمالی ظهر چهارشنبه در اجلاسیه سرداران ٣۵ شهید و هشت شهید گمنام جزیره خارگ اظهار داشت: سخت است نبودن حاج قاسم و خوشحال هستیم که همرزمان حاج قاسم در کنار ما هستند.

وی اضافه کرد: حاج قاسم سلیمانی یادآور ۴٠ سال جهاد، استقامت و پایداری است. حاج قاسم در صحنه‌های فراوانی حضور داشت ولی در چهل سالگی خدمت شهادت نصیب وی شد و این عدد ۴۰ عدد مقدسی است که بارها در دین ما آورده شده است.

کمالی افزود: قدمت جزیره خارگ چندین هزار ساله است ولی اوج خدمت این جزیره هشت سال دفاع مقدس است، ٣١٩ نفر در جزیره خارگ به درجه رفیع شهادت رسیده‌اند و شش شهید اهل سنت و این نشان ولایت مداری اهالی شریف جزیره خارگ است.

امام جمعه جزیره خارگ تصریح کرد: دور تا دور این جزیره به خون پاک شهدا مطهر شده است، این اجلاسیه کارهای اساسی در حوزه شهدا به انجام رسانده است که به زودی اطلاع رسانی و رونمایی خواهد شد.

کمالی گفت: دو درخواست دارم، ولایت مداری را فراموش نکنیم و در راه ولایت باشیم و در آخر از وزیر نفت و مدیران ارشد این وزارت خانه می‌خواهیم که نام اسکله تی به نام مطهر سردار سرافراز شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی نام گذاری شود./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج