اخبار ویژه

کد خبر : 251189 تاریخ ثبت : 1398/10/18 17:58:14

آمریکایی‌ها خاورمیانه را از دست داده‌اند

آمریکایی‌ها خاورمیانه را از دست داده‌اندعضو شورای مشورتی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: آمریکایی‌ها خاورمیانه را از دست داده‌اند، چون اشتباه راهبردی داشتند.

به گزارش آزادنما؛

سردار رستم قاسمی بعدازظهر امروز در اجلاسیه سرداران، ۳۵ شهید و هشت شهید گمنام جزیره خارگ، اظهار داشت: آمریکایی‌ها خاورمیانه را از دست داده‌اند، چون اشتباه راهبردی داشتند.

 عضو شورای مشورتی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) افزود: آمریکایی‌ها کار تاکتیکی نکردند و به قول خودشان یک کار راهبردی کردند، ولی بزرگترین اشتباه راهبردی خود را طی سال‌های اخیر مرتکب شدند.

وی با اشاره به اینکه خون شهدا موجب عبور جمهوری اسلامی ایران از حوادث می‌شود، بیان کرد:  این اجلاسیه با سه حادثه همراه شد؛ یکی شهادت مرد بزرگ مقاومت، شهیدی که در تاریخ اسلام بعد از حادثه کربلا منحصر به‌فرد است؛همچنین ایام فاطمیه را در پیش داریم و افتخارآفرینی که امروز شاهد آن بودیم.

قاسمی ابراز داشت: جزیره مقاوم خارگ در هشت سال دفاع‌مقدس نقش‌آفرینی فراوانی در حوزه مختلف داشته است صبوری و استقامت از شاخص‌های اهالی شریف این جزیره است.

وی با بیان اینکه افتخار هم‌نشینی و همراهی در سال‌های اخیر با شهید حاج قاسم سلیمانی داشتم، تصریح کرد: در آخرین جلسه که با ایشان داشتیم، سرماخوردگی و تب شدید داشت که به ایشان گفتم چرا استراحت نمی‌کنید، که وی پاسخ دادند که لازم است حضور داشته باشیم.

وزیر نفت دولت دهم ادامه داد: در جنگ ٣٣ روزه آمدند که کار حزب‌الله را تمام کنند که خوشبختانه عظمت قدرت حزب‌الله در سوریه و یمن قابل مشاهده است.

وی یادآور: قدرتمندی و توانمندی حزب‌الله در تکنولوژی بی‌نظیر است، بیشتر مساحت عراق و سوریه در دست داعش بود؛ به‌خاطر توکل، فرماندهی و شجاعت حاج قاسم بود که سوریه و عراق نجات پیدا کرد.

قاسمی خاطرنشان کرد: ائتلافی که علیه یمن شکل گرفت، نابودی یمن را رقم بزند، ولی امروز شاهد هستیم که انصارالله یمن در حال ساخت سلاح‌های پیشرفته است؛ آمریکایی‌ها منطقه خاورمیانه را از دست داده‌اند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج