اخبار ویژه

کد خبر : 251183 تاریخ ثبت : 1398/10/18 12:40:43

قدردانی مردم بوشهر از اقدام تلافی جویانه سپاه در موشک باران پایگاه آمریکا

قدردانی مردم بوشهر از اقدام تلافی جویانه سپاه در موشک باران پایگاه آمریکاصبح امروز در حمایت و قدردانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هدف گرفتن پایگاه عین الاسد در عراق محل اجتماع نیروهای ارتش تروریستی آمریکایی در پاسخ به ترور جنایتکارانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش تجمع کردند.

به گزارش آزادنما؛

مردم بوشهر صبح امروز در حمایت و قدردانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هدف گرفتن پایگاه عین الاسد در عراق محل اجتماع نیروهای ارتش تروریستی آمریکایی در پاسخ به ترور جنایتکارانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش تجمع کردند.

در این تجمع که در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) بوشهر برگزاv شد، روحانیون و طلاب برادر و خواهر این شهر و بسیاری از مردم با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» خشم و انزجار خود از جهان استکبار فریاد زدند.

در این تجمع که آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز حضور داشت، مردم با فریاد «سپاه انقلابی تشکر تشکر» از اقدام تلافی جویانه سپاه و تحقق وعده انتقام سخت قدردانی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر هم در پیامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت عملیات موشکی در پاسخ به جنایات آمریکا و به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش قدردانی کرد.

در این پیام خطاب به سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران آمده است: بدینوسیله از عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه اشغالی و تروریستی عین الاسد در عراق در جواب جنایات اخیر صورت گرفته در منطقه به ویژه به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت حمایت نموده و صمیمانه از سپاه گرانقدر پاسداران انقلاب اسلامی ایران قدردانی می‌نمایم و امید دارم این تنبیهی بزرگ‌ برای امریکای جنایتکار و مزدوران جهان استکبار باشد. قطعاً این انتقام سخت آغازی کارآمد برای پاسخی قاطع و پردامنه به ظلم و ستم استکبار جهانی به ویژه امریکا و رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع منطقه خواهد بود.

در ادامه این پیام آمده است: مجدداً از جانب خود و تمامی مردم ولایتمدار استان دارالحماسه بوشهر به ویژه رزمندگان و خانواده معظم شهدا و جانبازان از این اقدام انقلابی تشکر و قدردانی می‌نمایم.

خداوند در ظهور حضرت حجة بن‌الحسن(روحی فداه) تعجیل نماید و به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته العالیه) طول عمر با عزت عنایت فرماید و به تمامی رزمندگان گرانقدر اسلام توان مضاعف عطا کرده و به شهدا و امام شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش علو درجه مرحمت نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم قطعنامه‌ای در محکومیت اقدام آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همراهانش قرائت شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج