اخبار ویژه

کد خبر : 251157 تاریخ ثبت : 1398/10/17 16:42:10

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در استان بوشهر رصد می‌شود

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در استان بوشهر رصد می‌شودسرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در استان بوشهر رصد می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

خسرو دهقانی بعدازظهر سه‌شنبه در جلسه تکریم فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری دیلم با اشاره به ویژگی‌های بارز سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سردار سپهبد سلیمانی علاوه بر اینکه یک فرمانده شاخص نظامی بود یک استراتژیست بین‌المللی نیز بود.

وی تصریح کرد: شهید سردار سپهبد سلیمانی باعث شد عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در برابر گروه‌های تکفیری و به ویژه داعش تعمیق یابد.

دهقانی با بیان اینکه هدف سردار شهید اعتلای امنیت و ثبات ایران و جهان اسلام بود اضافه کرد: ترور شهید سپهبد سلیمانی به عنوان سمبل بین‌المللی مبارزه با داعش، سیاست‌های مزدورانه و ادعای دروغین مبارزه با تروریسم آمریکا، بیش از پیش برای دنیا آشکار شد.

وی به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند سال جاری اشاره کرد و گفت: قانون مداری باید سرلوحه همه ارکان برگزاری انتخابات باشد.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه مراجع اداری، قضائی و نظارتی فعالیت داوطلبین را رصد می‌کنند، خاطرنشان کرد: داوطلبان تا پایان فرایند معرفی قطعی نامزدها و شروع تبلیغات رسمی از فعالیت‌های زودهنگام و معطوف به انتخابات در مجامع عمومی و فضای مجازی اجتناب کنند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج