اخبار ویژه

کد خبر : 251154 تاریخ ثبت : 1398/10/17 16:25:13

خون سپهبد سلیمانی دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت

خون سپهبد سلیمانی دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفتفرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خون سپهبد سلیمانی و این شهیدان، دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت، گفت: مجاهدت‌های سردار سلیمانی سبب شد که جبهه مقاومت قدرتمندتر شود.

به گزارش آزادنما؛

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل پیش از ظهر امروز در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان استان بوشهر با دادن 570 شهید که یک چهارم شهیدان استان بوشهر بودند، دین خود را به انقلاب و نظام پرداخت کردند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمدبا بیان اینکه شهادت در مکتب ما انسجام بخش است، تصریح کرد: خون شهیدان سعادت بخش است و مسیر آینده جهان اسلام را جهت دهی می‌کند همانگونه که از صدر اسلام تاکنون نتایج خون این شهدا در جهت دهی به افکار مسلمانان و آزادی خواهان جهان قابل اغماض نیست.

وی عنوان کرد: امروز همه افراد جامعه با هر گونه تفکر سیاسی، از آمریکا و سیاست‌های جهانی و منطقه‌ای این کشور نفرت دارند و اوج این نفرت را در مراسم تشیع شهید قاسم سلیمانی را به جهانیان نشان دادند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خون سپهبد سلیمانی و این شهیدان، دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت، بیان کرد: مجاهدت‌های سردار سلیمانی سبب شد که جبهه مقاومت قدرتمندتر شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج