اخبار ویژه

کد خبر : 251112 تاریخ ثبت : 1398/10/15 17:54:00

۲۰ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شد

۲۰ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شددبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: با متلاشی‌ شدن ۳۹ باند حرفه‌ای و کلان ۲۰ تن انواع مواد مخدر در حوزه‌های خشکی و دریایی استان بوشهر کشف شد.

به گزارش آزادنما؛

ارسطو ترکمان‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ ، یکی از اهداف مهم دشمنان را هدف قرار دادن جوانان از طریق مواد افیونی مخدر  دانست و اظهار داشت: هر روز مصمم‌تر و جدی‌تر در مبارزه با پدیده مواد مخدر اقدام می‌شود به‌گونه‌ای که هیچ نقطه‌ای در استان بوشهر برای سوداگران مرگ امن نیست.

وی  از همگانی شدن مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد و افزود: در راستای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف استان، طرح‌های مهمی در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد عملیاتی شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از افزایش کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: از ابتدای سال 1397 تاکنون 42 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه آن 15 درصد افزایش دارد.

ترکمان‌منش با بیان اینکه از میزان کشفیات مواد مخدر 20 تن آن مربوط به امسال است افزود: با متلاشی شدن 39 باند کلان مواد مخدر در 9 ماه امسال بیش از 20 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.

وی با اشاره به دستگیری 2 هزار و 417 قاچاقچی مواد مخدر در استان بوشهر تصریح کرد:مواد مخدر امسال توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، پلیس مبارزه با مواد مخدر، دریابانی، سپاه امام صادق(ص) و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کشف و ضبط شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد مواد مخدر کشف شده در عرصه دریا و سواحل استان بوشهر بوده است  خاطرنشان کرد: از 20 تن مواد مخدر کشف شده در 9 ماه امسال 15 تن آن در عرصه دریا و سواحل استان بوشهر بوده است.

ترکمان‌منش  به آخرین عملیات مبارزه با مواد مخدر پرداخت و افزود: آخرین عملیات مبارزه با مواد مخدر مربوط به هفته گذشته است که توسط دریابانی 600 کیلوگرم مواد مخدر در سواحل شهرستان گناوه کشف شد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج