اخبار ویژه

کد خبر : 251093 تاریخ ثبت : 1398/10/15 13:25:39

باندهای مافیایی پشت پرده برخی از واردات کشور هستند

باندهای مافیایی پشت پرده برخی از واردات کشور هستندنماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: چون واردات کارراحت و بدون دردسری است، مورد تائید برخی مسؤولان است؛ از طرفی ممکن است باندهای مافیایی به دنبال سودهای خود از این طریق باشند.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام تقوی صبح امروزدر گردهمایی نقش گام بیانیه دوم انقلاب در تعالی کشاورزی، اظهار داشت: مسؤولان نمایندگی ولی فقیه در جهادی کشاورزی در استان‌ها باید میان همه دستگاه‌های اجرایی تحت پوشش روحیه جهادی را تقویت کنند به‌خصوص این‌که وزارت جهاد کشاورزی از ارکان اقتصاد مقاومتی است.


نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تبلیغ و رسانه‌ای کردن فعالیت‌های جهاد کشاورزی را مهم توصیف کرد و گفت: مسؤولان دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان‌ها باید برای تحقق این تقویت روحیه جهادی بکوشند و اهمیت کار جهاد و کشاورزی را به مردم و مسؤولان گوشزد کنند.


حجت‌الاسلام تقوی مناسبت‌های خاص ازجمله روز آب، خاک، محیط‌زیست، طبیعت، درختکاری و ... را مربوط به فعالیت‌های جهاد کشاورزی دانست  و ابراز کرد: مسؤولان این سازمان باید بیش از پیش با حضور در صداوسیما و رسانه‌ها  اقدامات و اهداف خود را برای مردم تبیین کنند.


وی با اشاره به وجود نیروهای متخصص و کارآمد در جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: امروز ما وظیفه‌داریم که فرهنگ تولید ملی را که دغدغه مقام معظم رهبری است جهت تحقق اقتصاد مقاومتی توسط نیرو‌های متخصص ترویج کنیم تا به قله‌های پیشرفت برسیم.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی شکل گیری تمرکز بر تفکر وارداتی  از سوی برخی از مسؤولان کشور را خطرناک توصیف کرد و گفت: چون واردات کارراحت و بدون دردسری است، مورد تائید برخی مسؤولان است؛ از طرفی ممکن است باندهای مافیایی به دنبال سودهای خود از این طریق باشند.


نماینده رهبری در وزارت جهاد کشاورزی در پایان این نشست یکی از پایه‌های اقتدار و پویایی هر نظامی را نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد عنوان کرد و افزود: باید برای تربیت نیروهای متخصص، دلسوز  و خدوم به مردم بیش‌ازپیش تلاش کنیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج