اخبار ویژه

کد خبر : 251078 تاریخ ثبت : 1398/10/14 15:33:18

تمرین شاهینی ها در هوای آلوده تهران به جای کیش!

تمرین شاهینی ها در هوای آلوده تهران به جای کیش!اردوی نیم فصل تیم شاهین شهرداری بوشهر در تهران با انتقادات برخی کارشناسان مواجه شده است.

به گزارش آزادنما؛

اردوی نیم فصل تیم شاهین شهرداری بوشهر در تهران با انتقادات برخی کارشناسان مواجه شده است.

میزان آلودگی و آلاینده های هوا در تهران که باعث شده حتی تیم های لیگ یکی تهران اردوهای خود را خارج از این استان برگزار می کنند، دلیل کارشناسی نبودن محل برگزاری اردوی شاهین عنوان می شود.

علاوه بر این اولین ماه زمستان یعنی دی ماه سرد ترین ماه سال در استان تهران است! چند روز گذشته نیز خبری در مورد اردوی شاهین در کیش منتشر شد که آن هم با توجه به هزینه های بالا و کیفیت پایین فعلی چمن های جزیره کیش موجب تعجب هواداران شده بود.

البته قبلا خبری در مورد اردوی شاهین در کیش منتشر شد که آن هم با توجه به هزینه های بالا و کیفیت پایین چمن های علی جزیره کیش موجب تعجب هواداران شده بود.

حال برای هواداران شاهین سوال اینجاست که باشگاه شاهین شهرداری چرا باید استان بوشهر که در زمستان بهترین آب و هوای کشور و طبیعتا هزینه های کمتری دارد را رها کند و با مخارج اضافی، استان دیگری که هوای آلوده و سردش باعث مصدومیت بازیکنان می شود انتخاب کند و در آنجا اردو بزند؟

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر روز جمعه ۲۷ دی ماه در ورزشگاه شهید مهدوی میزبان تیم شهر خودرو مشهد خواهد بود./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج