اخبار ویژه

کد خبر : 251074 تاریخ ثبت : 1398/10/14 15:23:36

آمریکا از ایدئولوژی ایران می‌ترسد/ «سردار سلیمانی» نمونه مکتب ناب مقاومت است

آمریکا از ایدئولوژی ایران می‌ترسد/ «سردار سلیمانی» نمونه مکتب ناب مقاومت استنماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا از توپ و تانک ما نمی‌ترسد بلکه از ایدئولوژی ما می‌ترسد که نمونه بارز آن سردار قاسم سلیمانی با آن مکتب ناب مبارزاتی و مقاومتش بوده است.

به گزارش آزادنما؛

بیژن نوباوه صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر اظهار داشت: سردار سلیمانی شیوه مقاومت را تبدیل به یک مکتب کرد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا از توپ و تانک ما نمی‌ترسد بلکه از ایدئولوژی ما می‌ترسد که نمونه بارز آن سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با آن مکتب ناب مبارزاتی و مقاومتش بوده است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انقلاب و مکتب ما با تاسی از تربیت دینی به جایگاهی در عرصه بین الملل رسیده که از هیچ قدرت پوشالی در منطقه و جهان هراسی ندارد.

نوباوه گفت: در بحث فرجام نافرجام دیدیم که پنح عضو شورای سازمان ملل که دارای حق وتو و  85 درصد سرمایه دنیا بودند چگونه در مقابل کشور ما قرار گرفتند که نشان می‌دهد که چقدر کشور ما در عرصه بین الملل قدرتمند است.

وی ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز متدینی بود که البته هزاران هزار سرباز به مانند ایشان در کشور وجود دارد.

این نماینده سابق مجلس عنوان کرد: ما با داشتن یک ایمان الهی، قدرت برتر دنیا هستیم و آن چیز که امروز باید برای ما مایه مباهات باشد این است که روحیه مبارزاتی و مقاومت در فرد فرد هر ایرانی جاری است.

نوباوه بیان کرد: اسلام انقلابی شما مردم هستید که تا زمانی که به آرمان های الهی و انقلاب پایبند باشید پیروز هر میدان خواهید بود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج