اخبار ویژه

کد خبر : 251068 تاریخ ثبت : 1398/10/14 12:18:38

پیشنهاد امام‌جمعه بوشهر به بسیج رسانه/ساخت کمپین «ما سلیمانی هستیم» به زبان‌های دنیا

پیشنهاد امام‌جمعه بوشهر به بسیج رسانه/ساخت کمپین «ما سلیمانی هستیم» به زبان‌های دنیانماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر گفت: به سازمان بسیج رسانه کشور پیشنهاد می‌کنم که به چند زبان بین‌المللی کمپین #ما سلیمانی هستیم گسترش دهند تا امریکا بداند اگر یک سلیمانی را از ما گرفت اما میلیون‌ها سلیمانی به وجود آمده است.

به گزارش آزادنما؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین خصوصیات شهید سردار سلیمانی این بود که در همه حالت خود را مطیع رهبری می‌دانستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: اساس اسلام ، مطیع بودن است و سردار سلیمانی نمادی کامل از مطیع امر ولایت بودند که باید به‌عنوان یک الگو پیش روی همه دوستداران ولایت قرار گیرد.

امام‌جمعه بوشهر تصریح کرد: شهادت این سردار بزرگ در پی خود پیروزی بزرگ در پی خواهد داشت و غرب بداند که هزاران سردار سلیمانی ظهور خواهند کرد و ما نیاز این داریم که چنین اسطوره انقلابی را به جهان اسلام معرفی کنیم.

صفایی بوشهری ادامه داد: به سازمان بسیج رسانه کشور پیشنهاد می‌کنم که به چند زبان بین‌المللی کمپین #ما سلیمانی هستیم گسترش دهند تا امریکا بداند اگر یک سلیمانی را از ما گرفت اما میلیون‌ها سلیمانی به وجود آمده است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج