اخبار ویژه

کد خبر : 251066 تاریخ ثبت : 1398/10/14 12:15:38

فرمانده سپاه بوشهر: شهادت سردار سلیمانی باعث تقویت محور مقاومت شد

فرمانده سپاه بوشهر: شهادت سردار سلیمانی باعث تقویت محور مقاومت شدفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شهید سلیمانی، پویایی را در جبهه‌های مقاومت ایجاد کرد و با شهادتش آن پویایی و مستشاری تداوم و تقویت بیشتری پیدا خواهد کرد و این شهادت سبب وحدت و انسجام بیشتر دوستان مکتب اسلام در درون و برون کشور خواهد شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر اظهار داشت: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اقتدار ملی و بین‌المللی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پایداری بی‌ادعا برای دین و پرچم غرور برای هر ایرانی بوده است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: شهید سلیمانی، پویایی را در جبهه‌های مقاومت ایجاد کرد و با شهادتش آن پویایی و مستشاری تداوم و تقویت بیشتری پیدا خواهد کرد و این شهادت سبب وحدت و انسجام بیشتر دوستان مکتب اسلام در درون و برون کشور خواهد شد.

رزمجو تصریح کرد: فعالیت‌های این پاسدار اسلام که مالک اشتر و ابوذر زمان و سردار اقتدار آفرین بود را نه‌تنها در کشورمان بلکه در فراسوی ایران اسلامی باید جستجو کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شهید سردار سپهبد سلیمانی نقطه قوت هر ایرانی بود که انسانیت و شرف را به جهان اسلام ارزانی داد و فرزندی مجتهد فی سبیل الله برای آحاد مردم ایران و مظلومان جهان بود. این شهید مکتب اسلام یار بی‌نظیر ولایت و مدافع بی‌بدیل امت اسلام و گنجینه تمام‌نشدنی هشت سال دفاع مقدس و خط مقاومت بود که حماسه‌های سترگی را در کارنامه درخشان خدمت پاسداری برای خود و نظام جمهوری اسلامی و کشورهای مسلمان و مظلومان جهان به ارمغان آورد.

رزمجو در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت شهادت خبرنگاران دوران دفاع مقدس گفت: ارزش شهدای رسانه به‌عنوان سمبل و نماد قدرت فرهنگی جمهوری اسلامی از اهمیت بالا و والایی برخوردار است که تاکنون توانسته‌اند توطئه‌های جنگ نرم دشمن را خنثی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: کارکرد امنیتی رسانه‌ها در جامعه کنونی اهمیت غیرقابل‌انکار یافته و همچنین شرایط خاص ملی و منطقه‌ای و جهانی و پیچیدگی اوضاع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر اهمیت کار رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف افزوده است.

وی ادامه داد: امروز افتخار و میزبانی 9 تن از خانواده‌های شهدای رسانه از پنج استان جنوبی خوزستان، هرمزگان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر را داریم که با خون خودشان مسیر حرکت رسانه‌ها را مشخص کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: شهدای غریب رسانه انتشاردهنده پیام‌های الهی و اهداف و آرمان‌های انقلاب و شهدا به مخاطبین خود بوده و بر افکار عمومی دنیا نیز تأثیرگذار بوده‌اند. رسانه خود یک پیام است اما شهدای رسانه با انتقال این پیام در ابعاد مختلف و در اعصار و نسل‌های متعدد تأثیر به سزایی را ایفاء نموده‌اند.

رزمجو اظهار داشت: ارزش‌های فرهنگی ما در خون شهدای رسانه متجلی و رقم می‌خورد و مظهر آرمان‌های مردم خوب و باوفای ما همین شهدای و به‌ویژه شهدای رسانه هستند. شهدای رسانه باعث طلوع خورشید بیداری، حاکمیت، مدیریت و تمدن اسلامی برای رسانه‌ها درونی و برونی در انقلاب و جهان اسلام شده‌اند.

وی با اعلام این‌که افشاء ماهیت جهان خواران، ظالمان و جنایت‌کاران دنیا در حماسه‌آفرینی‌های شهدای رسانه تجلی پیدا می‌کند، افزود: دفاع از آرمان‌ها و سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در فضا و جغرافیای ملی و فراملی و همچنین شکست جنگ نرم و فرهنگی دشمن در خون پاک شهدای رسانه تجلی پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اتاق فکر شهدای رسانه برای مقابله و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی سازمان‌دهی شده بود و این شهدای رسانه بودند که تمامی تاروپود اندیشه‌ها، استراتژی‌ها و اهداف دشمن را علیه انقلاب اسلامی خنثی نموده‌اند و نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور را در عرصه منطقه‌ای و ملی و فراملی ترسیم کرده‌اند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج