اخبار ویژه

کد خبر : 251062 تاریخ ثبت : 1398/10/14 10:02:48

حذف 30 درصد از ثبت نام کنندگان مسکن ملی

وزیر راه و شهرسازی از حذف حدود ۳۰ درصد ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن در سراسر کشور به دلیل واجد شرایط نبودن خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

یکشنبه گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که پیش‌بینی می‌شود 40 درصد ثبت‌نامی‌های طرح اقدام ملی مسکن به دلیل قرمز بودن فرم «ج» از متقاضیان واقعی جدا شده و جزو حذف‌شدگان باشند، اظهار کرد:‌ مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن نیمه بهمن آغاز می‌شود.

محمود محمودزاده بیان کرد: با توجه به این‌که پایش ثبت نام مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن بیش از 45 روز زمان می‌برد، از این رو ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از نیمه بهمن ماه آغاز خواهد شد. بنابراین کسانی که نتوانستند در مرحله نخست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کنند، آماده درج اطلاعات خود در سامانه از نیمه دوم این ماه باشند.

با توجه به ثبت‌نام حدود 260 هزار نفر در مرحله اول طرح ملی مسکن بر اساس اظهارات معاون مسکن و ساختمان وزیر راه حدود 104 هزار نفر بعد از پالایش از طرح مذکور حذف خواهند شد.

این در حالی است که وزیر راه و شهرسازی دیروز از حذف 60 درصد ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن در برخی شهرها به دلیل واجد شرایط نبودن خبر داد.

محمد اسلامی در این‌باره گفته است:‌ متاسفانه در برخی شهرها 60 درصد ثبت‌نام‌کنندگان واجد شرایط نیستند که در مرحله پالایش باید حذف شوند و معدل کشوری در این خصوص حدود 30 درصد است.

وی افزود: در بعضی از استان‌ها که ظرفیت کمی داشتند و باید زمین بیشتری به آن‌ها اختصاص می‌دادیم نیز در حال آماده‌سازی پروژه هستیم و به‌زودی مرحله دوم ثبت‌نام‌ در این استان‌ها آغاز می شود.

وی تاکید کرد: سعی می‌کنیم 400هزار متقاضی واجد شرایط این طرح را به‌نام و با کد ملی شناسایی و به پروژه‌ها متصل کنیم تا پروژه خود را بشناسند و با سازنده ارتباط برقرار کنند./دانا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج