اخبار ویژه

کد خبر : 251055 تاریخ ثبت : 1398/10/14 08:52:12

ایران ۸۰ میلیون سردار سلیمانی دارد

ایران ۸۰ میلیون سردار سلیمانی داردرئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: مردم در فضای مجازی و هر محفلی که می‌روند تکرار کنند ما منتظر شهادت هستیم و دشمنان هم بدانند ایران ۸۰ میلیون قاسم سلیمانی دارد و انتقام سختی از آنها خواهیم گرفت.

به گزارش آزادنما؛

مسعود بصیری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: تمامی جمهوری اسلامی ایران و آنهایی که در جبهه مقاومت می‌ایستند قاسم سلیمانی هستند و دشمنان هم بدانند روز انتقام نزدیک است و در فرصت و مکان مناسب که مدنظر مسئولان است، انتقام سردار سلیمانی گرفته خواهد شد.
وی بیان کرد: در شرایطی که دست و پای دشمن درهمه منطقه کوتاه شده هر روز به حربه جدیدی رو می‌آورند و امروز کار آنها به ترور کشیده‌است.

بصیری ادامه داد: اگر چه برای سردار سلیمانی و سایر سردار سلیمانی‌هایی که در کشور داریم شهادت یک آرزوی دیرینه است اما توجه به اینکه همه ایران سردار سلیمانی است و همان طور که خون سید شهدا بیش از هزار و چند صد سال در تاریخ جاری است و کفر را از پیش پای خود برمی‌دارد سردار سلیمانی‌ها همچنان خواهند بود و راه لشکر امام حسین ادامه دارد.

وی ادامه داد: امروز ناراحتیم و اشک می‌ریزیم اما در طول تاریخ نیز همچون حمزه سید الشهدا داشتیم و امروز نیز شهادت سردار سلیمانی آغاز و جوششی دوباره است که شهدا در طول تاریخ بارها آن را تکرار کردند.

بصیری ادامه داد: دشمن باید بداند  قاسم سلیمانی‌های دیگری متولد خواهند شد و پرچم سید علی خامنه‌ای را به یاری حق به دست حجت ابن‌الحسن خواهند سپرد که این روز بسیار نزدیک است و وعده الهی محقق خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه راه موشکی ایران ادامه دارد، گفت: آنهایی که مدافعان حرم را مورد حجمه قرار می‌دادند و دست سوی استکبار دراز کرده و یا شعار "نه غزه، نه لبنان" سر می‌دادند، باید خجابت بکشند، گرچه این شعارها عمومیت ندارد و خون سردار سلیمانی تلنگر به کسانی بود که همواره با این گونه با لشکر حسین بن علی (ع) برخورد می‌کردند.

بصیری افزود: برخی که نگران فیلتر کردن شبکه‌های مجازی بودند و اعتراض می‌کردند چرا در فرانسه وقتی شورشی صورت می‌گیرد اینترنت برقرار است ولی در کشور ما قطع می‌شود باید بدانند  شبکه‌های اجتماعی در غرب متعلق به خودشان است و کنترل، رصد و پیگیری اغتشاش‌ها در شبکه‌های اجتماعی به شدت تحت کنترل آنها است.

وی عنوان کرد: به همین خاطر است که برخی از کشورها در هنگام اغتشاش‌ها با محدودیت اینترنت مواجه نمی‌شوند اما در کشور ما شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و فیسبوک که استفاده می‌کنیم بیشترین ضربه را به خانواده‌ها می‌زند و بیشترین تهدیدش به جای حوزه امنیت در حوزه خانواده‌ها است.

بصیری بیان کرد: این شبکه‌ها فرزندان ما را که باید جای سردار سلیمانی را بگیرند، تهدید و سست دینی، اسلام حداقلی، کنار زدن مقاومت و پیوستن به کفر را ترویج می‌کنند.

وی ادامه داد: برای نمونه از صبح امروز فیسبوک و واتساپ کسانی که درباره سردار  سلیمانی انتشار عکس دارند را فیلتر کرده‌اند بدین معنی که صدای حق را می‌بندند، چرا باید با این شرایط با دشمن و شبکه اجتماعی آنها باشیم.

بصیری افزود: رسانه امروز نقش جدی در بهم زدن آرا و افکار عمومی دارد مهم ترین وظیفه‌اش توسط جریان مقابل پایمال کردن خون شهدا است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج