اخبار ویژه

کد خبر : 251052 تاریخ ثبت : 1398/10/14 08:49:14
امام جمعه بوشهر:

جنایتکاران کیفر می‌شوند/ هزاران سردار دیگر به پا خواهند خاست

جنایتکاران کیفر می‌شوند/ هزاران سردار دیگر به پا خواهند خاستنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تسلیت شهادت سردار سلیمانی، گفت: بی‌تردید سران آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع کور منطقه کیفر این جنایت را به موقع خواهند دید.

به گزارش آزادنما؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با صدور پیامی شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و دیگر یارانش را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: شهادت آسمانی سردار والا مقام شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده گرانقدر و پر افتخار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و جمعی از یارانش به دست جنایت پیشگان و شیطان صفتان امریکایی به محضر مبارک حضرت بقیة الله الاعظم (روحی فداه) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته العالیه) و تمامی مردم مسلمان جهان اسلام و مردم عزیز ایران به ویژه پاسداران گرانقدر انقلاب اسلامی و خانواده محترم آن سردار سر افراز تسلیت عرض می‌نمایم.

بی تردید تاریخ ایران و جهان اسلام تدابیر، خدمات و مجاهدت‌های آن سردار جان نثار را فراموش نخواهد کرد.

مجاهدت‌های دیرینه و انقلابی آن مجاهد مخلص موجب اقتدار خط مقاومت در لبنان، سوریه و عراق و حفظ استقلال و پایداری آن کشورها در برابر تروریسم امریکایی در قالب داعش و غیر از آن گردید و موجب شکست مزدوران ایران ستیز جهان استکبار به دور از مرزهای ایران و حفظ امنیت ایران اسلامی بود.

ایمان کامل، تقوای بالا، اخلاق پسندیده، اخلاص، بصیرت، مجاهدت تام، خستگی ناپذیری، عشق به اسلام و مردم مسلمان، استکبار ستیزی، حضور به موقع و کار آمد در تمامی صحنه‌های سرنوشت ساز، شجاعت، شهادت طلبی، دانش بالای فرماندهی و ولایتمداری کم نظیر نسبت به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته العالیه) از ویژگی‌های آن سردار محبوب و گرانقدر بود.
او مالک اشتر زمان بود و چون وی در راه خدمت به مردم مسلمان به دست جنایتکاران به شهادت رسید.

بی تردید سران آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع کور منطقه کیفر این جنایت را به موقع خواهند دید و مردم مسلمان و انقلابی این جنایت و شهادت ابو مهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی و گروهی از یارانش را پاسخی کوبنده و سهمگین خواهند داد و سرافرازی و پیروزی بزرگ به یاری خداوند و عنایت ویژه حضرت حجه بن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و همت و مجاهدت‌های رزمندگان جهان اسلام رقم خواهد خورد.

باید آمریکا و مزدورانش بدانند که اگر یک سردار سلیمانی را به شهادت رساندند که شهادت فخر اولیای الهی و آرزوی دیرینه وی بود هزاران سردار دیگر به پا خواهند خواست و از حریم اسلام و کشورهای مسلمان و ایران اسلامی دفاع خواهند کرد.

مجدداً این شهادت الهی به آن سردار سر بلند تبریک گفته و برای همگان صبر و اجر و الگو گیری از آن شهید والا مقام از ایزد منان مسألت دارم./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج