اخبار ویژه

کد خبر : 251038 تاریخ ثبت : 1398/10/11 17:30:17

سامانه بارشی مهمان بوشهری‌ها خواهد شد/ احتمال آبگرفتگی معابر

سامانه بارشی مهمان بوشهری‌ها خواهد شد/ احتمال آبگرفتگی معابرکارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر روز جمعه و در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده با ورود یک سامانه بارشی برای برخی نقاط استان بوشهر باران با تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همچنین بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده وزش بادهای شدید شمال غربی روی خلیج‌فارس و تلاطم دریا در امروز و احتمال بارش خفیف در برخی نقاط مرتفع استان بوشهر است.

وی بابیان اینکه در همین مدت دریا نیز مواج و متلاطم خواهد بود اضافه کرد: از فردا نیز با کاهش سرعت باد به تدریج از ارتفاع موج دریا کاسته و دریا نیز به تدریج آرام می‌شود.

مساعدی گفت: دمای هوا نیز از امروز تا فردا پنجشنبه به‌طور نسبی کاهش و وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه به‌طور نسبی آرام پیش‌بینی‌شده است.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۹۰ تا ۱۵۰ و گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و فردا به تدریج در سواحل شمالی و مرکزی ۳۰ تا ۹۰ و سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری و در برخی نقاط مرتفع با احتمال بارش خفیف باران، در مناطق ساحلی و روی دریا همراه با وزش باد و فردا در برخی نقاط با احتمال مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج