اخبار ویژه

کد خبر : 251033 تاریخ ثبت : 1398/10/11 13:26:04

پاسخ صریح رهبر انقلاب به توییت ترامپ: شما غلط می‌کنید!

پاسخ صریح رهبر انقلاب به توییت ترامپ: شما غلط می‌کنید!حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، جواب قاطعانه‌ای به صحبت‌های بی‌پایه و اساس ترامپ دادند.

به گزارش آزادنما؛

پس از حمله معترضین عراقی به سفارت آمریکا در این کشور، دونالد ترامپ، رئیس جمهور متوهم ایالات متحده در پیامی توئیتری، اعلام کرد که ایران را بانی حمله مردم عراق به سفارت این کشور می‌داند و این ماجرا را از چشم ایران می‌بیند.

دقایقی پیش صفحه رسمی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب در توئیتر، جواب محکم و قاطعانه‌ای به یاوه‌گویی‌های ترامپ داد. در این پیام آمده است:

"می‌بینید سراسر عراق هیجان ضد آمریکایی چقدر است؟ باز آن جناب توییت کرده که ما این را از چشم ایران می‌بینیم. شما غلط می‌کنید! ایران اگر بخواهد با کشوری مبارزه کند، صریح این کار را می‌کند. ما به منافع و عزت ملتمان پایبندیم و هرکس آن را تهدید کند بدون هیچ ملاحظه‌ای با او رو‌به‌رو می‌شویم و ضربه می‌زنیم."

همچنین در پیام صفحه انگلیسی زبان منتسب به رهبر انقلاب آمده: "اگر منطقی باشید که نیستید، خواهید دید که اقدامات جنایتکارانه شما در عراق، افغانستان و ... باعث نفرت ملت‌ها از شما شده است."

 

غلط می‌کنید!

غلط می‌کنید!

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج