اخبار ویژه

کد خبر : 251032 تاریخ ثبت : 1398/10/11 13:25:11

فروش سیم کارت‌های دایمی 100 هزارتومانی در بوشهر

فروش سیم کارت‌های دایمی 100 هزارتومانی در بوشهرسرپرست شرکت مخابرات منطقه بوشهر واگذاری سیم کارت های دائمی با تخفیف ۴۰ درصدی خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

علی مهرپویا اظهار داشت: سیم‌کارت دائمی ‌همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

به گفته وی، این طرح تا ۱۵ دی‌ماه ادامه خواهد داشت و با مراجعه حضوری به کلیه مراکز فروش و خدمات همراه اول، امکان انتخاب و خرید سیم‌کارت برای هم استانی ها میسر خواهد بود.

مهرپویا درباره بسته ها و هدایای این طرح نیز گفت: با خرید سیم‌کارت دائمی‌ می‌توانید ضمن بهره‌مندی از تخفیف قیمت سیم‌کارت، ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و همچنین بسته اینترنت رایگان ۳۰ گیگابایتی یک ماهه استفاده نمایید.

سرپرست مخابرات بوشهر درباره دو شیوه دریافت سیم کارت های همراه اول ادامه داد: علاوه بر مراجعه حضوری به کلیه فروش و خدمات همراه اول به همراه کارت ملی، با تعویض سیم کارت خود به یوسیم (USIM) هم می توان از اینترنت پرسرعت ۴G و ۴.۵G بهره مند شد.

مهرپویا تصریح کرد: در صورت تعویض سیم کارت فعلی به یوسیم، شماره خط مشترک تغییر نمی کند و صرفا فناوری سیم کارت شما تغییر می کند، همچنین بسته اینترنتی این مشترکان از بین نخواهد رفت و بسته هدیه جدید رزرو خواهد شد./خایج فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج