اخبار ویژه

کد خبر : 251015 تاریخ ثبت : 1398/10/11 10:25:37
رئیس بسیج جامعه زنان کشور:

یادواره شهدا تکرار نیست/در آینده گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی نداریم

یادواره شهدا تکرار نیست/در آینده گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی نداریمرئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: قطعا در آینده هیچ گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی نخواهیم داشت و این می تواند مهمترین پیام اجلاسیه ها و یادواره های شهدا باشد که به سراسر دنیا مخابره می شود.

به گزارش آزادنما؛ مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان کشور در اولین اجلاسیه زنان شهید استان بوشهر اظهار داشت: حضرت زینب (س) درس بزرگی برای زندگی فردی و اجتماعی زنان جامعه اسلامی است که برای رسیدن به خدا در هر سختی بی تابی نکنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بیش از ۱۴۰۰ سال پس از انقلاب بزرگ عاشورا شکل گرفت، گفت: در زمانی که طاغوتیان قصد داشتند خدا را در جامعه به فراموشی بسپارند، این انقلاب با تأسی از نهضت عاشورا برگ دیگری از تاریخ اسلام را رقم زد.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم شهدا تکرار نیست بلکه باعث می شود ما بار دیگر احیا شویم و از این مراسمات روحیه بگیریم که باید این عنایت الهی را قدردان بود.

وی افزود: قطعا در آینده هیچ گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی نخواهیم داشت و این می تواند مهمترین پیام اجلاسیه ها و یادواره های شهدا باشد که به سراسر دنیا مخابره می شود.

مینو اصلانی با بیان اینکه زنان شهید ما بدون هیچ اسلحه ای در میدان نبرد ایستادگی کردند و حاضر به ترک خانه خود نشدند تصریح کرد: عظمت روحی بلند شهدا  آنها را در زمره شهدای کربلا قرار داده است.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اینکه اگر یک زن الگوی مسلمان به جامعه معرفی کنیم پیامی هنرمندانه برای همه زنان دنیا داشته ایم گفت: نسل های مختلف بشری دنبال پیاده کردن گفتمان هایی همچون لیبرال و کمونیست هستند تا زنان و دختران جامعه را از خدا دور کنند.

وی افزود: اما امروزه می بینیم که در غرب جنبش های عفیفانه در حال برپایی است و نشان می دهد که زنان غربی به حجاب روی آورده اند.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور تأکید کرد: در گام دوم انقلاب فرصت آزمون و خطا نداریم، باید همه برنامه ها به صورن منظم اجرا و بعنوان الگو برای دیگر کشورهای جهان صادر شود.

 

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج