اخبار ویژه

کد خبر : 251010 تاریخ ثبت : 1398/10/11 09:59:25
فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر:

زنان شهید و ایثارگر مردانه‌ترین میدان ها را با خون خود فتح کردند

زنان شهید و ایثارگر مردانه‌ترین میدان ها را با خون خود فتح کردندفرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر گفت: زنان شهید و ایثارگر در روح رحمت و لطف زنانه با جهاد و شهادت در مسیر الهی مردانه‌ترین میدان شجاعت و اخلاص و فداکاری را با خون خود فتح کردند.

به گزارش آزادنما؛ سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در اولین اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر ضمن تبریک میلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زینب (س) اظهار داشت: زنان شهید و ایثارگر در پاسداری از هویت و ارزش‌های اسلامی و ملی و امنیت جامعه با خون خود دوشادوش مردان مدافع دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

 

وی گفت: زنان در عرصه‌های مختلف دین و شرف در جبهه‌های مختلف حماسه آفرینی کردند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه زنان کانون گرم خانواده را برای صلابت جامعه مهیا می‌کنند خاطرنشان کرد: زنان در صحنه‌های پشتیبانی، درمانی، امدادی جبهه حضور فعال داشتند.

رزمجو افزود: زنان، مادران زینب واری بودند که فرزندان خویش را با غیرت و عشق به مکتب حضرت زهرا (س) برای دفاع از اسلام و انقلاب بدرقه کردند.

وی با بیان اینکه در وجود زندگی همسران شهدا و جانبازان سرشار از صبر و استقامت است گفت: آن ها ویژگی‌های خود را از مکتب صبر حضرت زینب (س) آموختند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه یکی از ثمرات ارزشمند جهاد در راه خدا شهادت است خاطرنشان کرد: همسران شهدا و جانبازان جان و جسم خود را در راه اهداف متعالی الهی انقلاب اسلامی فدا کردند.

رزمجو با اشاره به اینکه حماسه شهدای زن در عرصه‌های مختلف نه تنها در دوران انقلاب اسلامی حتی در حماسه «زنان لرده»، تنگستان و دلوار مهم بوده است اضافه کرد: زنان شهید و ایثارگر شرافت‌مندانه شهادت را برای زندگی خود انتخاب کردند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه مردان با پیروی از مکتب امام حسین (ع) و زنان با پیروی از مکتب حضرت زینب (س) همه جانبه از انقلاب دفاع می کنند بیان داشت: زنان شهید و ایثارگر در روح رحمت و لطف زنانه با جهاد و شهادت در مسیر الهی مردانه‌ترین میدان شجاعت و اخلاص و فداکاری را با خون خود فتح کردند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج