اخبار ویژه

کد خبر : 250983 تاریخ ثبت : 1398/10/10 10:44:55
فرمانده مرزبانی استان بوشهر:

درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ/ ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ/ ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شدفرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: در یک عملیات که با درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ همراه بود، ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات گسترده‌ای از سوی مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر و گناوه در راستای مقابله با ورود مواد مخدر از دریا به کشور انجام شده است.

وی به کشف محموله بزرگ مواد مخدر اشاره کرد و ادامه داد: دریابانان موفق شدند یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر که از چابهار به سمت حوزه دریایی بوشهر در حال حرکت بوده را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: چندین تیم پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی مسیرهای تردد قاچاقچیان با اجرای کمین هدفمند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان بوشهر، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شوم خود که از یک ماه قبل برنامه‌ریزی شده بود ناکام گذاشتند.

سردار رضایی‌نژاد تصریح کرد: قاچاقچیان که توان مقابله با مرزداران را نداشتند پس از ساعتی درگیری مسلحانه، تسلیم و مأموران در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری شش قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

وی، مرزهای کشور را برای قاچاقچیان و سودجویان ناامن دانست و خاطرنشان کرد: مرزبانان استان با حضور شبانه‌روزی در مرزها، با هرگونه پدیده قاچاق برخورد خواهند کرد و قاچاقچیان بدانند که سدی محکم به نام مرزبانان در مقابل آنها ایستادگی خواهد کرد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج