اخبار ویژه

کد خبر : 250975 تاریخ ثبت : 1398/10/9 15:28:29
رئیس سازمان بسیج زنان استان بوشهر خبر داد:

برگزاری اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر بوشهر در یازدهم دیماه

برگزاری اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر بوشهر در یازدهم دیماهاجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر روز یازدهم دی‌ماه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزارمی‌شود.

به گزارش آزادنما؛ آرزو شبل الحکماء بوشهری دبیر اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر ظهر امروز با گرامیداشت حماسه نهم دی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین اجلاسیه‌ زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر در راستای برگزاری کنگره ملی سرداران و 2121 شهید استان بوشهر با هدف گرامیداشت یاد خاطره شیرزنانی که برای دفاع از این آب و خاک کوشیدند در 11 دیماه با حضور رئیس سازمان بسیج زنان کشور برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج زنان استان بوشهر خاطرنشان کرد: زنان بوشهری حماسه‌هایی زیادی ازجمله نبرد دلوار و نبرد لرده را آفریده‌اند اما تا به امروز کمتر به حماسه زنان در مبارزه با استعمار پرداخت‌شده است.

دبیر اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر بابیان اینکه رسانه‌ها باید به حماسه‌های زنان استان بوشهر توجه ویژه تری داشته باشند تصریح کرد: در همین راستا و در حاشیه اجلاسیه زنان بوشهری از دو نسخه کتاب با موضوعات زنان لرده و نبرد دلوار و همچنین از کتاب بانک اطلاعاتی یک هزار زن ایثارگر بوشهری رونمایی خواهد شد.

وی افزود: رونمایی از مستند زنان حماسه‌ساز دوران مبارزه با استعمار، دفاع مقدس و حال حاضر و همچنین نمایشگاه صبر و ایثار در حین اجلاسیه از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج زنان استان بوشهر است و همچنین المان ایثار مقاومت زنان استان بوشهر نیز قبل از کنگره شهدای استان که 25 دی‌ماه برگزار می شود در میدان انتظام بندر بوشهر نصب خواهد شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج