اخبار ویژه

کد خبر : 250967 تاریخ ثبت : 1398/10/9 11:35:16

نام‌گذاری معابر مناطق مسکونی و اداری پایانه‌های نفتی به نام شهدا

نام‌گذاری معابر مناطق مسکونی و اداری پایانه‌های نفتی به نام شهدامدیر عملیات عمومی پایانه‌های نفتی ایران گفت: معابر و خیابان‌های منطقه مسکونی و اداری پایانه نفتی خارگ به نام شهدای جزیره خارگ نام‌گذاری می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

محمد نوروزی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بنا به دستور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران جزیره مقاوم و راهبردی خارگ، معابر و خیابان‌های منطقه مسکونی و اداری پایانه نفتی خارگ به نام شهدای جزیره خارگ نام‌گذاری می‌شود.

وی افزود: ین اقدام شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای دستور اکید مدیرعامل شرکت مبنی بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در بین قشر جوان و نوجوان و نیز پیگیری آرمان‌های امام راحل، شهدا و اجلاسیه شهدای جزیره خارگ است.

نوروزی فرد بیان کرد: با زنده نگه‌داشتن یاد شهدا، جوانان با این عزیزان، آرمان‌ها و رشادت‌ها و پایمردی‌ها و زندگینامه آن‌ها که جان خود را برای حفظ امنیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کرده‌اند، آشنا می‌شوند.

وی تصریح کرد: در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، شرکت پایانه‌های نفتی ایران با همکاری ستاد برگزاری اجلاسیه شهدای خارگ در نظر دارد، خیابان‌ها، معابر و اماکن فرهنگی جدید را به نام شهدای جزیره خارگ نام‌گذاری کند.

نوروزی فرد افزود: این شرکت آمادگی لازم برای همکاری و هم‌افزایی برای برگزاری باشکوه اجلاسیه شهدای جزیره خارگ را دارد.

معاون مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌های موجود پایانه نفتی خارگ برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن اجلاسیه شهدای جزیره خارگ استفاده خواهد شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج