اخبار ویژه

کد خبر : 250963 تاریخ ثبت : 1398/10/9 11:30:44

احتمال فرار یک عضو شورای شهر بوشهر به دلیل اختلاس در شهرداری به مقصد کانادا

احتمال فرار یک عضو شورای شهر بوشهر به دلیل اختلاس در شهرداری به مقصد کانادادستگیری چند متهم در شهرداری بوشهر باعث شده است یکی از اعضای شورای شهر از ترس دستگیری و محکومیت، در حال فراهم کردن مقدمات مهاجرت به کانادا باشد.

به گزارش آزادنما؛

روز دوم دی ماه هشت نفر از کارمندان عالی رتبه شهرداری بندر بوشهر به دلیل اتهام تخلفات مالی توسط یکی از نهادهای امنیتی با حکم قضایی بازداشت و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع زیربط ارجاع داده شدند.

این خبر که به تائید دادستان بوشهر رسیده، پرونده ای مربوط به گذشته است و همچنان باید انتظار داشت نام های دیگری در فهرست متهمین ردیف های اول یا دوم قرار گیرند.

البته بازداشت متهمان دیگری دررابطه با این پرونده دور از انتظار نیست و براساس برخی اخبار تایید نشده، احتمال احضار برخی از اعضاء شورای شهر در ماجرای پرونده اختلاس میلیاردی شهرداری و یا بازداشت آنان جهت تکمیل تحقیقات وجود دارد.

نکته قابل توجه و سوال برانگیز در این پرونده بر اساس شنیده ها، جنب و جوش یکی از اعضای شورای شهر بوشهر است که در حال بستن چمدان به مقصد کانادا است و دلیل آن ترس از احضار و ملزم شدن به پاسخگویی به اتهام نقش داشتن در تخلف مالی، پس از بازداشت برخی از کارمندان شهرداری بوشهر در روزهای گذشته است.

پیش از این نیز زمزمه هایی شنیده شده که همسر این عضو شورا در سفرهای مختلفی که به کشورهای اروپایی و آمریکایی داشته، اقامت خود را ثبت کرده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج