اخبار ویژه

کد خبر : 250957 تاریخ ثبت : 1398/10/9 11:23:37

بوشهر، میزبان اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور

بوشهر، میزبان اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشوررئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور با عنوان "مرد زمانه" روز شنبه 14 دی‌ماه به میزبانی بوشهر برگزار می‎شود.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله نجفی بعدازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: برگزاری اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور که هم راستا با کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر شده فرصتی برای تجلیل و ارج‌گذاری به مقام شامخ شهدا عرصه رسانه است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به نقش‌آفرینی فعالان عرصه رسانه در میدان‌های گوناگون در طول تاریخ، عنوان کرد: شهدای رسانه با ثبت و ضبط ارزش‌های دفاع‌مقدس حق بزرگی بر گردن آیندگان دارند،که مهمترین اسناد بر جای مانده از سال‌های حماسه و ایثار مرهون ایثار و از خودگذشتگی جوانان شهید عرصه رسانه است.

وی تصریح کرد: فعالان رسانه در دوران دفاع‌مقدس و  پس از آن نقش بی‌بدیلی در انتقال ارزش‌ها، ماندگاری حماسه و زنده نگداشتن یاد شهدا بر عهده داشته‌اند.

نجفی ادامه داد: نقش‌آفرینی فعالان رسانه در طول پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همه سال‌های پس از آن و به‌خصوص انعکاس رشادت‌های مدافعان حرم قابل اغماض نیست.

وی یادآور شد: شاید اگر این نقش ماندگار فعالان رسانه در جریان این رخدادها نبود، امروز از دوران تاریخی و طلایی گذشته یاد و خاطره‏‌های ماندگاری ثبت نشده بود.

رئیس سازمان بسیج استان بوشهر عنوان کرد: در این راستا بسیج رسانه‎‏ در رویدادی منطقه‎ای با همکاری صدا و سیمای مرکز بوشهر، در صدد بزرگداشت شهدا رسانه‎ای جنوب کشور برآمده است.

وی تاکید کرد: این آئین با حضور چهره‎‏های شاخصی همچون مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه و بیژن نوباوه وطن، خبرنگار ایثارگر و عکاس دفاع‌مقدس و نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی ساعت 9 صبح روز شنبه 14 دی‌ماه در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بوشهر برگزار می‏‌شود.

نجفی ضمن دعوت از خانواده رسانه استان جهت حضور و مشارکت در این اجلاسیه، یادآور شد: در این اجلاسیه از خانواده‌های شهیدان غلامرضا رهبر شهید شاخص استان خوزستان، یوسف دقت شهید شاخص استان هرمزگان، رسول مصطفایی شهید شاخص استان فارس، خداعفو عبدیانی شهید شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد و داریوش شاهینی، ارسلان فهیمی، یحیی خلیلی، ابراهیم بهزادی و محمود رفیعی نجات از استان بوشهر تجلیل به عمل می‌آید./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج