اخبار ویژه

کد خبر : 250955 تاریخ ثبت : 1398/10/9 11:21:54

نصب المان «ایثار و مقاومت» در ورودی خیابان شهید «چمران» بوشهر

نصب المان «ایثار و مقاومت» در ورودی خیابان شهید «چمران» بوشهرفاطمه صفرزاده با بیان اینکه اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر در 11 دی برگزار خواهد شد، گفت: همزمان با برگزاری اجلاسیه زنان شهید المان شهدای «ایثار و مقاومت» در میدان انتظام، بلوار شهید «چمران» شهر بوشهر نصب و رونمایی خواهد شد.

به گزارش آزادنما؛

فاطمه صفرزاده دبیر اجرایی اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: زنان استان بوشهر نقش‌های مهمی در به ثمر نشستن انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ایفا کرده‎اند.

وی از برگزاری اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر در راستای برگزاری کنگره سردارن و ۲۰۰۰ شهید استان در ۱۱ دی، گفت: همزمان با برگزاری اجلاسیه زنان شهید استان المان شهدای «ایثار و مقاومت» در میدان انتظام، بلوار شهید «چمران» شهر بوشهر نصب و رونمایی خواهد شد.

صفر زاده خاطرنشان کرد: در برگزاری اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر تلاش شده است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به پاس خدمات ارزنده زنان در زمان هشت سال دفاع مقدس و رشادت‌های آنها، به بهترین نحو تقدیر شوند.

دبیر اجرایی اجلاسیه زنان شهید و ایثارگر استان بوشهر افزود: نصب المان «ایثار و مقاومت» در شهر باعث می‌شود تا آیندگان همیشه یاد و خاطره آنها را زنده نگه دارند و آنها را به عنوان الگوی خود در جامعه بشناسند.

صفری زاده تأکید کرد: نسل امروز باید بدانند که زنان دیروز در هر عرصه‌ای ثابت کرده‌اند که دوشادوش سایر اقشار جامعه، همراه نظام و برای دفاع از کشورشان، از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج