اخبار ویژه

کد خبر : 250945 تاریخ ثبت : 1398/10/8 11:43:17

ویژه برنامه‌های حماسه 9 دی در 25 نقطه استان بوشهر برگزار می‌شود

ویژه برنامه‌های حماسه 9 دی در 25 نقطه استان بوشهر برگزار می‌شودرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری بزرگداشت حماسه 9 دی در 25 نقطه از استان بوشهر خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام یوسف جمالی صبح امروز در جمع خبرنگاران  با گرامی‌داشت هفته بصیرت، اظهار داشت: از ظرفیت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افزایش بصیرت مردم استفاده شود و هوشیاری و بصیرت‌افزایی مردم آگاه برای مقابله با فتنه‌ها و آشوب‌ها ضروری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به برگزاری مراسم 9 دی در 23 نقطه استان بوشهر، بیان کرد: مراسم  یوم‌الله حماسه 9 دی در بوشهر با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، ساعت 9 صبح روز نهم دی‌ماه در مصلای جمعه برگزار می‌شود.

وی جزییات برگزاری مراسم 9 دی در شهرستان‌ها و سایر شهرهای استان بوشهر را تشریح کرد و گفت: بزرگداشت 9 دی ماه در شهر برازجان در روز 9 دی با سخنرانی سردار مقدسی در میدان امام (ره)،  دشتی با سخنرانی حجت‌الاسلام دشتی امام جمعه موقت بوشهر در مصلای جمعه، دیر و عسلویه با سخنرانی حجت‌الاسلام صداقت نماینده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در مصلای جمعه این دو شهر برگزار می‌شود.

جمالی ادامه داد: در تنگستان نیز مراسم یوم‌الله 9 دی در همین روز  با سخنرانی سرهنگ انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه استان و در کنگان نیز با سخنرانی سردار روان‌کار فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی و در شهر جم نیز در روز هشتم دی‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام صداقت نماینده ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه در مصلای جمعه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم حماسه 9 دی با سخنرانی دکتر جبرائیلی استاد دانشگاه در گناوه، افزود: در شهر دیلم نیز برنامه بزرگداشت 9 دی با سخنرانی دکتر پاکارد استاد دانشگاه امام حسین (ع) در مسجد نور برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر یادآور شد: همچنین مراسم 9 دی در 15 شهر دیگر با حضور سخنرانان استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، گفتنی است مراسم دیگری در شهر بوشهر با سخنرانی سید یاسر جبرائیلی و حضور آیت‌الله صفایی بوشهری روز یکشنیبه ساعت 19:30 در تکیه رایه‌العباس برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج