اخبار ویژه

کد خبر : 250940 تاریخ ثبت : 1398/10/8 11:34:36

متهم به قتل در دشتستان دستگیر شد

متهم به قتل در دشتستان دستگیر شد فرمانده انتظامی دشتستان استان بوشهر گفت: فردی که به اتهام قتل جوان ۳۲ ساله دشتستانی فراری بود در هنگام خروج از این استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ  فرهاد آراوند روز شنبه افزود: در پی اعلام فوت مشکوک جوانی ۳۲ ساله در بیمارستان شهید گنجی برازجان کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان با حضور در بیمارستان و بررسی گزارش‌های پزشکی به قتل متوفی مشکوک و با هماهنگی مقام قضایی جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.

وی بیان کرد: با اعلام نظر پزشکی قانونی و مشخص شدن فوت بر اثرخونریزی مغزی و اصابت جسم سخت به سر متوفی کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش را برای شناسائی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

آراوند ادامه داد: با تحقیقات میدانی گسترده و تجزیه و تحلیل اطلاعات پرونده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان، قاتل شناسائی شد. 

وی گفت: با مشخص شدن هویت قاتل ماموران پلیس آگاهی در عملیات غافلگیرانه این فرد را در یکی از محورهای خروجی استان بوشهر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: متهم در بازجوئی ها و تحقیقات پلیس به ارتکاب به این جنایت اعتراف کرد و اظهار داشت:  به دلیل اختلافات قبلی با ضربات سنگ به سر مقتول وی را به قتل رسانده‌است./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج