اخبار ویژه

کد خبر : 250936 تاریخ ثبت : 1398/10/8 11:31:27

۱۰ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان بوشهر انصراف دادند

۱۰ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان بوشهر انصراف دادند رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: ۱۰ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان بوشهر انصراف دادند.

به گزارش آزادنما؛

مجید خورشیدی عصر شنبه در نشست اعضای ستاد انتخابات استان بوشهر با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: شرایط برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در استان بوشهر فراهم است.

وی با اشاره به تشکیل هیئت‌های اجرایی در شهرستان‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: هیئت‌های اجرایی و هیئت‌های نظارت در استان بوشهر تعامل و همکاری خوبی با هم دارند و همین موضوع باعث تسهیل در روند برگزاری انتخابات می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره انجام اقدامات لازم برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور در استان خاطرنشان کرد: امنیت مطلوب، مشارکت حداکثری، مردمی بودن و شفافیت در انتخابات سرلوحه کار دست اندرکاران انتخابات است.

وی به برگزاری دوره‌های آموزشی برای همه دست اندرکاران انتخابات استان بوشهر در همه سطوح اشاره کرد و ادامه داد: رعایت قانون‌مندی در برگزاری انتخابات از مهمترین اولویت‌ها در انتخابات است.

خورشیدی با اشاره به اینکه در چهار حوزه استان بوشهر در مجموع ۱۹۶ نفر ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد صلاحیت چهار نفر در هیئت‌های اجرایی تائید نشد و ۱۰ نفر نیز انصراف خود را اعلام کردند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج