اخبار ویژه

کد خبر : 250934 تاریخ ثبت : 1398/10/8 11:29:20

کاغذبازی‌های بی‌مصرف در جریان اشتغال جوانان حذف شود

کاغذبازی‌های بی‌مصرف در جریان اشتغال جوانان حذف شودنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار بهبود وضعیت اشتغال شد و گفت: کاغذبازی‌های بی‌مصرف در جریان اشتغال جوانان حذف شود.

به گزارش آزادنما؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نمازجمعه بوشهر اظهار داشت: بیکاری یکی از مشکلات اساسی در استان بوشهر است و باید برای توسعه اشتغال برای جوانان تلاش جدی انجام شود.

وی با تاکید بر لزوم حذف کاغذبازی و گرفتاری‌های اداری در مسیر توسعه اشتغال و رفع بیکاری اضافه کرد: برای توسعه اشتغال باید جهادی عمل و از همه ظرفیت‌ها به بهترین شکل استفاده شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به انتقاد مسئولان استان از قوانین دست و پا گیر بیان کرد: مسئولان عرصه قانون‌گذاری باید در این راستا تلاش بیشتری کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر تاکنون خدمات زیادی به کشور داشته‌اند افزود: مسئولان استان باید برای رفع مشکلات و تأمین نیازهای مردم تلاش جدی داشته باشند.

آیت‌الله صفایی بوشهری به رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران با چین و روسیه اشاره کرد و ادامه داد: این رزمایش بیانگر اقتدار نظام و گامی مهم برای مقابله با تروریسم دریایی است.

وی با اشاره اینکه دشمنان تلاش دارند فرهنگ ایثار و شهادت را از مردم ما بگیرند خاطرنشان کرد: یادواره‌های شهدا مدرسه تجلیل و تعمیم آموزه‌های شهدا است و باعث زنده ماندن فرهنگ ایثار می‌شود.

امام جمعه بوشهر نهم دیماه روز بصیرت را گرامیداشت و گفت: مردم ایران اسلامی در این روز مهم درس بزرگی به همه جهان دادند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج