اخبار ویژه

کد خبر : 250932 تاریخ ثبت : 1398/10/8 11:26:14

انفجار جمعیتی در شهر «جم»/ زیرساخت‌ها جوابگو نیستند

انفجار جمعیتی در شهر «جم»/ زیرساخت‌ها جوابگو نیستندرئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: طی ۵ سال گذشته انفجار جمعیتی در شهر جم شکل گرفته و ساختمان سازی به شدت افزایش یافت اما با رشد چند برابری جمعیت، متاسفانه زیرساخت‌ها به اندازه کافی افزایش نیافته است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالحسین اکسیر صبح امروز در نشست مسؤولان جم با استاندار بوشهر، اظهار داشت: از سال ۸۹ به بعد انفجار جمعیتی در شهر جم شکل گرفت و رشد جمیعت این شهر چند برابر شد که سبب شده مشکلاتی و کمبودهایی در حوزه زیرساخت‌ها به وجود بیاید.

رئیس شورای اسلامی شهر جم افزود: سیاست کلی نفت این بود که دیگر شهرک سازی انجام نشود و کارکنان نفت و گازی نیز در خود شهرها و بین مردمان بومی ساکن شوند و همین موضوع سبب شد از سال ۹۲ ساختمان سازی در شهر جم به شدت زیاد شود.

وی تاکید کرد: به سبب انفجار جمعیتی و رشد چند برابری جمعیت و بیش از حد نرمال در شهر جم طی ۵ سال گذشته، متاسفانه زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی، تفریحی و... همچون رشد جمعیت، پیشرفت نداشت و همین موضوع سبب شده تا در حال حاضر مشکلات و کمبودهای زیرساختی در شهر جم وجود داشته باشد.

اکسیر خاطرنشان کرد: در حوزه فضای آموزشی و فضای سبز، مسائل فرهنگی و اجتماعی نیاز است تا شرکت‌های مستقر در منطقه برای تامین و ایجاد زیر ساخت‌ها توجه ویژه داشته باشند چون فرزندان و خانواده‌های کارکنان نفت و گازی و پتروشیمی‌ها نیز در بین مردم شهر جم زندگی می‌کنند و باید کمبودها در حوزه‌های مختلف رفع شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج