اخبار ویژه

کد خبر : 250928 تاریخ ثبت : 1398/10/8 10:13:19

منابع مالی تامین شد/ بازیکنان جدید در راه شاهین شهرداری بوشهر

منابع مالی تامین شد/ بازیکنان جدید در راه شاهین شهرداری بوشهررئیس شورای اسلامی بوشهر گفت : با پیگیری‌های صورت گرفته مطالبات بازیکنان تیم شاهین شهرداری پرداخت می شود.

به گزارش آزادنما؛

ابوذر دهدار صبح امروز در نشست با پیشکسوتان تیم شاهین شهرداری بوشهر، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته مطالبات بازیکنان تیم شاهین شهرداری پرداخت می شود و در راستای تقویت تیم فوتبال شاهین در نیم‌فصل دوم نیز مبلغی برای قرارداد با بازیکنان جدید به باشگاه واریز می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر، از پرداخت مطالبات بازیکنان تیم شاهین شهرداری خبر داد و افزود: از پیشکسوتان شاهین درخواست می‌کنیم که در کنار هیأت‌مدیره حضور مستمری داشته باشند تا باشگاه در تصمیم‌گیری‌ها از تجربیات ارزش‌مند بزرگواران بهره‌مند شوند.

وی از تأمین مبلغ جذب چند بازیکن جدید برای تیم شاهین شهرداری در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر خبر داد و بیان کرد: با تقویت تیم و تلاش و همت کادر فنی، بازیکنان و حمایت هواداران شاهد خارج شدن تیم شاهین از این وضعیت در نیم‌فصل دوم مسابقات باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر عنوان کرد: این نشست باحضور پیشکسوتان، هیأت‌مدیره و کادر فنی تیم فوتبال شاهین شهرداری، اعضای شورا و شهردار مفید و مؤثر است و پیشنهادهای حاضرین در این نشست جهت حضور مقتدر در نیم‌فصل دوم تیم شاهین شهرداری کارگشا هست./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج