اخبار ویژه

کد خبر : 250926 تاریخ ثبت : 1398/10/8 10:08:24

استاندار بوشهر: جهانگیری و واعظی از وضعیت تیم پارس جنوبی اطلاع دارند/ مشکلات مالی برای همیشه رفع می‌شود

استاندار بوشهر: جهانگیری و واعظی از وضعیت تیم پارس جنوبی اطلاع دارند/ مشکلات مالی برای همیشه رفع می‌شوداستاندار بوشهر گفت: معاون اول و رئیس دفتر رئیس جمهوری از مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی جم اطلاع و آگاهی دارند و وزیر نفت نیز به دنبال راهکاری برای کمک به تیم‌های نفتی بوده و مشکلات مالی به‌زودی رفع می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند امشب در حاشیه افتتاح هتل جم، با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پارس جنوبی اظهار داشت: ما همیشه به دنبال حل مشکلات تیم‌های ورزشی بوده‌ایم و به مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی نیز آگاهی داریم و همچون مسؤولان این شهرستان این تیم را دوست داریم و با جدیت برای حل مشکلاتش تلاش کرده‌ایم.

استاندار بوشهر افزود: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت حق تیم‌داری حرفه‌ای ندارد و محدویت‌هایی ایجاد شده که نمی‌توانند به تیم پارس جنوبی کمک کنند هر چند با تلاش‌های مجموعه استانداری، هزینه‌های خوبی به این تیم برای حل مشکلاتش تزریق شده است.

وی با اشاره به اینکه با وجود صنایع عظیم نفت و گازی نباید تیم فوتبال پارس جنوبی مشکل مالی داشته باشد، تصریح کرد: به واعظمی رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز گفته‌ام که برای حل مشکلات پارس جنوبی یک راه وجود دارد و آن هم این است که واحدهای پتروشیمی مستقر در عسلویه که خصوصی هستند به تیم کمک کنند تا مشکل پارس جنوبی برای همیشه رفع شود و مردم این شهرستان دیگر نگران وضعیت تیم نباشند.

گراوند تاکید کرد: اخیرا در سفر دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به استان بوشهر نیز گلایه‌های مردم و هواداران پارس جنوبی را به اطلاع ایشان رسانده‌ام و یکی از موضوع‌هایی که در سفر وی به بوشهر مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت، حل دائمی مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی جم بوده است.

وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم مشکلی برای پارس جنوبی پیش بیاید گفت: پتروشیمی‌ها در حوزه مسؤولیت‌های اجتماعی باید به تیم فوتبال پارس جنوبی کمک کنند و وزیر نفت نیز به دنبال راهکاری برای حمایت از تیم‌های نفتی بوده است و امیدواریم برای همیشه مشکلات این تیم فوتبال که شادی را به جوانان و مردم شهرستان جم و استان بوشهر هدیه داده رفع شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج