اخبار ویژه

کد خبر : 250917 تاریخ ثبت : 1398/10/4 17:11:07

دستگیری فردی که باعث آلودگی هوای بوشهر شده بود

دستگیری فردی که باعث آلودگی هوای بوشهر شده بودرئیس اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از دستگیری فردی که باعث آلودگی هوای بوشهر شده بود، خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

حسین یگانه ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرد متخلفی که با سوزاندن لاستیک‌های مستعمل و دپو شده در منطقه ساحلی بوشهر، باعث آلودگی هوای شهر بوشهر می‌شد، دستگیر شد.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اضافه کرد: پس از اطلاع دوستداران محیط زیست و حضور در محل تخلف، این فرد دستگیر شد و پرونده متخلف برای رسیدگی به مراجع قضائی ارجاع داده شد.

وی خاطرنشان کرد: ابتدای ماه جاری پس از اطلاع و مشاهده دود و آلودگی هوا در محل موردنظر حضور یافتیم و با حجم زیادی از لاستیک‌های سوخته شده و سیم‌های سوخته مواجه شدیم و فردی در حال جمع آوری سیم‌ها بود.

یگانه بیان کرد: از وی جویا شدیم که لاستیک‌ها را چه کسی سوزانده، که وی شخص متخلف را معرفی کرد و سپس از فرد متخلف جویا شدیم که دلیل سوزاندن لاستیک‌ها توسط وی چه بوده، که وی نیازمند بودن خود را به سوزاندن لاستیک‌ها اعلام کرد.

وی گفت: پس از پرس و جو از فرد مذکور، تخلف وی قطعی شد و فرد متخلف هم پذیرفت که سوزاندن این لاستیک‌های دپو شده باعث آلودگی هوای بوشهر شده است./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج