اخبار ویژه

کد خبر : 250915 تاریخ ثبت : 1398/10/4 17:10:11

فصل آینده تمام ورزشگاه‌های لیگ برتر باید مجهز به فناوری «VAR» شوند

فصل آینده تمام ورزشگاه‌های لیگ برتر باید مجهز به فناوری «VAR» شوندرئیس سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: سال آینده دنبال عملیاتی شدن فناوری «VAR» در روزشگاه‌های لیگ برتر هستیم و هر ورزشگاهی «VAR» نداشته باشد، آن باشگاه یا تیم باید به ورزشگاهی برود که مجهز به این فناوری باشد.

به گزارش آزادنما؛

حیدر بهاروند پیش‌ازظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  استان بوشهر چون استانی فوتبالی است و من سال‌های سال به‌عنوان بازیکن و مربی  زیاد به بوشهر آمده‌امT هر کس بخواهد سکان‌دار فوتبال بوشهر شود کار سختی دارد و باید زیاد تلاش کند چون  بوشهر فوتبال‌خیز و صاحب‌فوتبال است.

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال با تقدیر از تلاش های رئیس سابق لیگ فوتبال استان بوشهر، ادامه داد: در کنار باشگاه‌ها، فعالیت‌های دیگری که در رشد و توسعه فوتبال تأثیر دارد مانند کلاس‌های آموزشی برای فوتبال بوشهر و هیات فوتبال بسیار مثمرثمر است که ما نتیجه آن را دیدیم، رئیس جدید کار سختی دارد که  امیدواریم با تعامل با اداره و مجموعه هیات‌های فوتبال استان موفق باشد.

وی در رابطه با رد صلاحیت محمد نجفی رئیس سابق هیات فوتبال بوشهر در  انتخابات این دوره، گفت:  من اطلاعی از این موضوع ندارم و ما فقط مسؤول برگزاری مجمع هستیم،قرار بود  آقای تاج به این مجمع بیایند ولی اتفاقی برایشان پیش آمد و من به احترام مردم بوشهر آمدم.

بهاروند درباره وضعیت داوری در مسابقات شاهین و پارس جنوبی، عنوان کرد: من درباره داوری نظر نمی‌دهم ولی هیچ عمدی قطعا در کار نیست، بعضی تیم‌ها ممکن است نفع کنند و بعضی تیم‌ها ضرر، ولی شما مطمئن باشید این عمدی نیست و این اشتباهات ممکن است تأثیرگذار باشد، ولی برای همه تیم‌ها این‌گونه است و عمدی در کار نیست.

وی تأکید کرد: سعی می‌شود داورها روز‌به‌روز بهتر شوند و سال آینده دنبال این هستیم الزاماتی که در ورزشگاه‌ها ایجاد شده است، فناوری «VAR» هم اجرا شود و فصل آینده هر ورزشگاهی «VAR» نداشته باشد، آن باشگاه یا تیم باید به ورزشگاهی برود که وی آر داشته باشد.

رئیس سازمان لیگ برتر یادآور شد: در بحث داوری‌ها ما حتما صحبت می‌کنیم و در جلسات خود کمیته داوران نیز کارشناسی شده و در جلسه هیأت رسیدگی دنبال می‌شود که امیدواریم روز‌به‌روز این مشکلات کمتر شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج