اخبار ویژه

کد خبر : 250913 تاریخ ثبت : 1398/10/4 17:08:31

مجمع انتخاباتی هئیت فوتبال بوشهر برگزار شد

مجمع انتخاباتی هیات فوتبال بوشهر برگزار شد و امیرحسن محتشم برای چهار سال سکان هدایت فوتبال بوشهر را در دست گرفت.

به گزارش آزادنما؛

مجمع انتخاباتی هئیت فوتبال صبح امروز با حضور حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، نماینده وزارت ورزش، نمایندگان تیم‌ها و روسای هیات های استان در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد.

 احمد بهروزیان فر در این نشست با اشاره به استعلام صورت گرفته در خصوص کاندیداهای هیات فوتبال اظهار داشت: هر چهار کاندیدا از فیلترها عبور کرده‌اند و به خوبی توانستیم عدالت را رعایت کنیم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر در ادامه افزود: ما در استان بوشهر در رشته‌های مختلف ورزشی دارای رتیه جهانی هستیم که این از تلاش‌های خانواده ورزش است و به جرات بگویم اگر جز استان اول کشور نباشیم جز سه استان در ایران هستیم.

وی ابراز داشت: 85 درصد پیشرفت فوتبال مدیون زیر ساخت‌های خوب ورزش است که مهمترین آن می‌توان به ورزشگاه های استاندارد استان اشاره کرد.

بهروزیان فر همچنین اضافه کرد: تامل و همکاری هئیت‌ها با اداره کل ورزش منشا پیشرفت خواهد بود و هیچ وقت در کار هئیت‌ها دخالت نکردیم و هر کدام از نامزدها هم به تایید ما رسیده‌اند.

سپس محمد نجفی از عملکرد 6 ساله‌اش در هئیت فوتبال سخن گفت و افزود: در تاریخ فوتبال بوشهر اولین بار به عنوان ریس برتر کشور و همچنین در فوتبال پایه دو بار انتخاب شدیم و این ثمره زحمات روسای هیات های فوتبال بود.

وی در ادامه افزود: ناملایمت‌های زیادی در طول در اختیار داشتن سکان هیات فوتبال دیدم ولی همه آنها را به خدا واگذار می کنم چون در این فوتبال چیزی کم نگذاشتیم.

حیدر بهاروند نیز با تقدیر از زحمات محمد نجفی، از بوشهر به عنوان استان‌های مطرح در فوتبال ایران یاد کرد و اذعان داشت: همه باید از فوتبال حمایت کنیم و در راه آماده سازی شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم در بحث زیر ساخت‌های ورزشگاه برای حضور در لیگ برتر خیلی کمک کردیم.

در پایان این مراسم با تعیین ناظران، رای گیری انجام شد و از بین امیر حسین محتشم، سید یونس موسوی، سید علیرضا کازرونی و خانم فخر السادات هاشمی کاندیداهای این پست، امیر حسین محتشم با 16 رای برای چهار سال به عنوان رئیس جدید هئیت فوتبال بوشهر انتخاب شد.

قابل ذکر است خانم فخرالسادات هاشمی به نفع سیدعلیرضا کازرونی قبل از رای گیری کنار رفت.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج