اخبار ویژه

کد خبر : 250906 تاریخ ثبت : 1398/10/4 11:26:07

تاثیر آخرین خورشید گرفتگی ۲۰۱۹ بر متولدین ماه‌های مختلف

آخرین خورشیدگرفتگی سال ۲۰۱۹ در ۲۶ دسامبر (پنجم دی‌ماه) رخ می‌دهد که به گفته برخی تاثیر جالبی بر طالع متولدین ماه‌های مختلف خواهد داشت.

به گزارش آزادنما؛

 در دنیا افراد زیادی وجود دارند که به طالع بینی از نوع مختلفش اعتقاد دارند و شاید باور کردنی نباشد که بیشتر آنها حتی روزانه طالع خود را دنبال می‌کنند؛ در تایید اینکه این پیش‌بینی‌ها تا چه اندازه می‌تواند صحت داشته باشد، هنوز سند موثقی در دست نیست اما اینکه افراد زیادی در جهان هر روز پیگیر طالع خود هستند، می‌تواند دست کم از لحاظ تجربی درک این آینده‌نگری‌ها را ملموس‌تر کند.

طالع بینی و خورشیدگرفتگی

خورشید گرفتگی قدرت شارژ و تحریک پتانسیل درونی شما را دارد

اما اعتقادی که در این میان جالب توجه است این است که تصور می‌شود خورشید گرفتگی‌ها تاثیر زیادی در طالع افراد دارد، چرا که می‌تواند همه کائنات را با خود همراه کند. آخرین خورشید گرفتگی سال جاری در ۲۶ دسامبر مصادف با پنجم دی‌ماه خواهد بود، هنگامی که خورشید و ماه با مشتری که سیاره رشد، تجربه و آگاهی است همسایه می‌شوند. مطابق طالع بینی این خورشیدگرفتگی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و تغییراتی را برای همه علائم زودیاک ایجاد می‌کند. برخی مکاتب فکری نیز معتقدند که خورشید گرفتگی قدرت شارژ و تحریک پتانسیل درونی شما را دارد. از این رو مهار همه انرژی‌ها مهم است.

کمربند فرضی که برای افلاک کیهانی درنظر گرفته شده است، از حدود ۸ درجه یک سوی دایرةالبروج در مسیر ظهور خورشید و در میان ستارگان امتداد می‌یابد. پهنای بروج دوازده گانه فلکی (zodiac) را براساس مسیر‌های حرکت مداری خورشید، ماه و ۵ سیاره منظومه شمسی به نام‌های عطارد، تیر، پیام‌رسان خدایان رُمی که از دیرباز برای مردم جهان شناخته شده‌اند، تعیین می‌کنند. اصولاً منطقه بروج فلکی (zodiac) را به ۱۲ بخش یا منطقه تقسیم کرده‌اند و هر بخش گستره‌ای به پهنای ۳۰ درجه را فرا می‌گیرد که با نشانه‌های  بروج فلکی شناخته می‌شوند.

 خورشیدگرفتگی

از موانع عبور خواهید کرد

خورشید سیاره حاکم بر طاووس است و کسوف آینده افشاگری‌های زیادی راجع به سلامت روان شما خواهد داشت. ممکن است شما در معرض خطر بزرگی برای مواجهه با موانع باشید، اما نکته قابل توجه این است که انرژی صعودی که به شما اهدا می‌شود کمک می‌کند که از این موانع عبور کنید و نیرویی به شما می‌بخشد تا آسان‌تر با آن روز‌های نه چندان خوب روبه‌رو شوید.

بر اثر این رویداد بیماری‌های گذشته تسکین می‌یابد، زیرا سلامتی، تمایل به مطلوب بودن و نتایج مطلوب را در شما ایجاد می‌کند. از همه این فرصت‌ها استفاده کنید و آن‌ها را در پیش بگیرید. خوشبختی و کمی تغییر از یکنواختی و روال، کار شما را بهبود خواهد بخشید.


 

استرس‌تان کم شده و آرامش بیشتری خواهید داشت 

زمان این خورشیدگرفتگی، تاثیر خوبی بر بیماران سرطانی در راستای درمان آن‌ها دارد و این تغییر برای آن‌ها خوب خواهد بود. بررسی دقیق و چک کردن مواردی شما را به سمت کمال گرایی سوق می‌دهد، استرس را از شما دور کرده و آرامش بیشتری به شما می‌دهد. همچنین به شما کمک می‌کند تا از منظر بهتر و کارآمدتری چیز‌ها را مشاهده کنید. عادت‌های غذایی سالم، حفظ سبک زندگی خوب و تمرین ذهن آگاه به شما کمک می‌کند تا ماه‌های آینده در یک حالت پایدار و خوب بمانید. هدف حفظ تعادل در زندگی و حفاظت در برابر استرس و تنش‌هاست.

 خورشیدگرفتگی

خورشید گرفتگی ۲۶ دسامبر ۲۰۱۹ در واقع حسن ختامی صلح‌آمیز و مفید برای امسال است. در حالی که خورشید از خانه شما می‌گذرد، تغییرات زیادی در شخصیت شما به وجود می‌آورد و باعث می‌شود از منظر کاملاً جدیدی به زندگی نگاه کنید. فرصتی که سبب می‌شود احتیاط و توجه بیشتری به سلامت خود داشته باشید؛ که با چند تغییر اختصاصی، قادر خواهید بود کنترل سلامت خود را در دست بگیرید.

چشم انداز جدید و تمایل به تحول نیز شما را به عرصه‌های جدیدتر راهنمایی می‌کند. سلامت روان شما که امسال به بهترین شکل ممکن نبود، همه تغییر می‌کند. ممکن است شما به‌خاطر رفاه خود، به دنبال راه‌های کلیدی باشید تا از ناملایمات دور باشید و یک رفتار پر جنب و جوش و توام با آرامش را در پیش بگیرید.

 خورشیدگرفتگی

تغییرات مثبتی در آینده خواهید داشت

خورشید گرفتگی یک دوره دریانوردی مطلوب و عمدتاً روان برای متولدین برج دلو (بهمن) خواهد بود. فرصت‌ها به یکدیگر وصل می‌شوند و وجود شما را با شادی و نگرش بی‌نظیری پر می‌کنند. سخت کوشی و اراده شما از همین حالا در شما جریان می‌یابد و به شما کمک می‌کند که سال آینده را با یک اقدام مثبت و پرانرژی شروع کنید. در حالی که سلامتی شما رضایت بخش باقی خواهد ماند، آینده شما را وادار به ایجاد تغییراتی در سبک زندگی می‌کند و هیچ زمانی نمی‌تواند بهتر از این فرصت برای تغییرات باشد./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج