اخبار ویژه

کد خبر : 250905 تاریخ ثبت : 1398/10/4 11:25:03

عامل کلاهبرداری ۷۰ میلیاردی از شهروندان بوشهری دستگیر شد

عامل کلاهبرداری ۷۰ میلیاردی از شهروندان بوشهری دستگیر شد فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: فردی که به بهانه خرید و فروش املاک ۷۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود با تلاش ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار خلیل واعظی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مبنی بر این که فردی به بهانه خرید و فروش ملک از آنان کلاهبرداری کرده است موضوع در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی  استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس پس از بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات فنی، متهم را شناسایی و با استعلام از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه‌دار مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد کیفری و محکومیت های قضایی است.

واعظی ادامه داد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی منزل و مخفیگاه وی در شهر شیراز شناسایی و تیمی  از کاراگاهان پلیس آگاهی به استان فارس اعزام شدند.

وی گفت: تیم‌ اعزامی متهم را به صورت غافلگیرانه دستگیر و به پلیس اگاهی استان بوشهر منتقل کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان بوشهر  گفت: متهم در بازجویی های اولیه ابتدا منکر اتهامات خود شد اما پس از ارائه مدارک و شواهد، مجبور به اعتراف شد.

واعظی ادامه داد: متهم در اعتراف‌های خود اظهارداشت که با توجه به اینکه حین سپری کردن دوران محکومیت زندان بودم در مقاطع مختلف با ارائه سند از زندان مرخص می‌شدم.

وی افزود: متهم تاکنون به  ۱۲ فقره کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش املاک اعتراف و  طبق برآورد کارشناسان مربوطه متهم حدود ۷۰ میلیارد ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج