اخبار ویژه

کد خبر : 250904 تاریخ ثبت : 1398/10/4 11:24:24

کلیات بودجه ۹۹ در کمیسیون تلفیق تصویب شد

کلیات بودجه ۹۹ در کمیسیون تلفیق تصویب شدعضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق از تصویب کلیات لایحه بودجه با اکثریت آرای کمیسیون تلفیق خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از تصویب کلیات لایحه بودجه سال آینده خبر داد.

او افزود: پس از بررسی کلیات لایحه بودجه در دو شیفت کاری؛ در جلسه  امروز کمیسیون از مجموع ۳۹ نفر از اعضای کمیسیون تلفیق؛ کلیات بودجه با ۲۱ رای موافق به تصویب رسید.

یوسف نژاد بیان کرد: در ابتدای جلسه آقای زنگنه درباره وضعیت فروش فرآورده‌های نفتی و نحوه مصرف درآمد‌های حاصل از افزایش نرخ حامل‌های انرژی تحریم‌های بین‌المللی و منابع مربوط به نفت توضیحاتی را ارائه کرد.

عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق بیان کرد: در ادامه آقای نوبخت پیرامون محور‌های هدفمندی یارانه ها، تولید و اشتغال، سرمایه گذاری در بودجه و همچنین نحوه تکمیل پروژه‌های عمرانی توضیحاتی ارائه کرد.

او ادامه داد: همچنین سرپرست مرکز پژوهش‌ها نیز درباره باید‌ها و نباید‌ها در بودجه و نقاط ضعف و قدرت آن به بیان مطالبی پرداخت و رییس دیوان محاسبات دیدگاه خود را درباره عملکرد بودجه ۹۸ در هشت ماه گذشته مطرح کرد و نماینده اتاق بازرگانی نیز درباره اثر بودجه بر بخش خصوصی و تولید به اظهار نظر پرداخت.

عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق خاطر نشان کرد: در نهایت ۸ نماینده به عنوان موافق و مخالف بودجه به ارائه دغدغه‌ها و صحبت‌های خود پرداختند و معتقد بودند که بودجه باید بر اساس واقعیت‌ها شکل بگیرد که پس از صحبت‌های مجدد آقای نوبخت نمایندگان قانع شده و کلیات بودجه با اکثریت آرا به تصویب رسید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج