اخبار ویژه

کد خبر : 250900 تاریخ ثبت : 1398/10/4 11:19:49
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه خبر داد:

پرداختی مردم در مسکن ملی 150 میلیون تومان شد!

پرداختی مردم در مسکن ملی 150 میلیون تومان شد!معاون وزیر راه با اعلام میانگین قیمت ۳.۵ تا ۴ میلیون تومانی بر یک مترمربع زمین در طرح ملی مسکن گفت:‌ متقاضیان باید طی ۱۲ سال ۱۲۰میلیون تومان برای زمین پرداخت کنند.

به گزارش آزادنما؛

محمود محمودزاده با اعلام این‌که در طرح ملی مسکن زمین‌های گران‌قیمت با شرایط خاص به‌صورت مشارکتی با سازندگان ساخته می‌شود، اظهار کرد: در شهرهای استان تهران  میانگین یک مترمربع زمین 3.5 تا 4 میلیون تومان است.

وی ادامه داد:‌ برای آپارتمان‌های پرتراکم که 38 تا 43 مترمربع مساحت دارند، در شهرهای استان تهران قیمت زمین 120 میلیون تومان تخمین زده می‌شود که متقاضیان باید این مبلغ را در اقساط 12ساله پرداخت کنند.

وی با بیان این‌که قیمت تمام‌شده ساخت نیز محاسبه و اطلاع‌رسانی خواهد شد، افزود: متقاضیان باید آورده‌ای بین 100 تا 150 میلیون تومان داشته باشند و پرداخت اقساط واحدهای مسکونی توسط متقاضیان بعد از تحویل واحد، آغاز می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه میانگین مساحت واحدهای مسکونی طرح ملی مسکن را 75 مترمربع اعلام کرد.

طی یک ماه گذشته ثبت نام مسکن ملی آغاز و در همه استان ها ظرفیت ثبت نام پر شده است که از روزهای نخستین زمزمه پرداخت 30 میلیون تومان برای ساخت این مسکن در مرحله نخست به گوش می خورد./دانا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج